Arkadaşlar Kürt Sorunu?

siz kürtleri severmisiniz... ?

bence bir gün gelecek bu millet kürtlere bela okicam gibime geliyor? peki ya siz ne düşünüyorusunuz

• Kürt Severim
    50% (14)40% (12)45% (26)Oy Ver
  • Kürt Sevmem
    50% (14)60% (18)55% (32)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|19

Kızlar Ne Diyor 9

• ırkçıları sevmem

2|3
    0|0
  • Irkcilik yapan insanlardan nefret ederim! Kurtler kadar sevecen insanlar yoktur. Basimin ustunde yerleri war. Turklerde tum insanlarda candir. Irkcilik yapan insnlar haric

1|0
    1|1
  • arkadaşlar oyların yarısı kürt sevmeme gitmiş. şimdi onların size bir zararı yoksa neden sevmiyosunuz. empati yapalım siz kürtsünüz ve masum olduğunuz halde sevilmiyorsunuz. ? ne hissederdiniz. ben bütün kürtler için demiyorum.

0|0
    0|0
  • ev arkadaşım kürt, memleketimde apartmanımda kürt bir abla var, bir kaç tane daha kürt tanıyorum. mükemmel insanlar

0|0
    0|0
  • severim tabi sevgilim bile oldu kürt her memleketin iyisi var kötüsü var bunu hepsi açısından düşünmemek lazım kürtlerin hepsi kötü değil iyisi çok

0|0
    0|0
  • Kürt Sevmem

0|0
    0|0
  • ayrım yapmam

0|0
    0|0
  • Böyle bir ayrım yapmıyorum. Ben Türküm erkek arkadaşım Zaza :)

0|0
    1|0
  • kürtler alevileri sevmez bende kürtleri sevmiyorum

0|0
    3|0
    • 12gün

Bu nu kim söymiş merak ettim

• 12gün

Yalnış dusunuyorsun

• 12gün

😊😊😂😂

Erkekler Ne Diyor 19

• Cahil olan insan bu ayrılığı yapar sen cahil misin kardeşim ırkçılık diye bir şey mi kaldi 15 ttemmuz darbe gecesi benm yanm da Kürt kardeşlerim vardı Türk kötü insana kötümser yaklaşık ama ırklarindan bir kaçı kötü diye hepsine kötümser yaklaşmayin biraz geniş düşünün sizin ve bizm bilmediğim bir çok devlet sırrı var biz Türkiye de yaşıyoruz onlarda burda bize bir zararları var mı bence yok iyi ye iyi kötü ye kötü adamına göre muamele bu arada trabzonluyum ırkçılık saçma bişey kardesim bn görüşüm boyle

1|1
    0|0
  • Evet irkcilik yapan insanlari sevmeyenler hakli! Bu pislikler Yüce Türk Halkini katlederken sessiz kalan kesimdir humanistler! Bu serefsizler pkkyi desteklerken ve dolayli olarak onbinlerce insanin olumunden sorumluyken, humanist tavriniz hep ayniydi. Ancak bizler dur kardesim desek, hemen irkci oluyoruz ama neyseki ben dur falan demiyorum! Buldugum her firsatta elimden geleni yapiyorum...

0|0
    0|0
  • Arkadasım git uyu allasen, rüyanda mı gördün ya. Sıklara bak, kürt sevmem kürt severim. Olay böyle mi cözülüyor lan, pkk sorununu yaptınız kürt sorunu. Medyanın da a mk zaten.

1|1
    0|0
  • cok severim

0|0
    0|0
  • ben genel olarak hiç bir ırkı sevmem

0|0
    0|0
  • Bence Kürt sorunu yok, vatanımızı bölmeye çalışan üç beş it ve onlara kanan cahil kesim var. Irkçıyım ben ayrıca. Kendi ırkımı seviyorum ama bu demek değil ki diğer ırkları sevmiyorum!

0|0
    0|0
  • bencede Kürt deme İyi kötünün dini dili ırkı yoktur

1|0
    0|0
  • Adamına göre degısır.

0|1
    0|0
  • Severim çünkü bende Kürdüm😃

1|0
    0|0
  • insanlık ırka verilmiyor, Türk'üm lakin ne Kürt ler tanıdim delikanlının dibi olan

0|0
    0|0
  • pek sevmem

0|0
    0|0
  • Niye sevmeyeyim

0|0
    0|0
  • kurt Türk kardeştir böyle ayrım yapılmaz sadece Kürdistan kurmaya çalışan çakal ordusu var

0|0
    0|0
  • Pek sevmem

0|0
    1|0
  • iyilere bisey demiyorm ama kotulerin Allah belasini versin

0|0
    0|0
    • 12gün

kürt devleti kurulacak bunlar gidecek ve türklere savaş açar bunlar zaten bu kürtleri kullanmak zor değil bence :D o yüzden gün gelecek bu millet kürtlere nefret okicak

• Son derece ırkçı bir soru.

0|0
    0|0
  • "Yaradılanı sev, yaradan da ötürü" diyen Yunus Emre Türk' tür.

0|0
    0|0
  • Allaha yakin bana uzak olsunlar

1|0
    1|0
  • Bir ara seviyordum şimdi yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...