Arkadaşlar Kürt Sorunu?

siz kürtleri severmisiniz... ?

bence bir gün gelecek bu millet kürtlere bela okicam gibime geliyor? peki ya siz ne düşünüyorusunuz

• Kürt Severim
    50%(14)45%(26)Oy Ver40%(12)
  • Kürt Sevmem
    50%(14)55%(32)Oy Ver60%(18)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• ırkçıları sevmem

2|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Cahil olan insan bu ayrılığı yapar sen cahil misin kardeşim ırkçılık diye bir şey mi kaldi 15 ttemmuz darbe gecesi benm yanm da Kürt kardeşlerim vardı Türk kötü insana kötümser yaklaşık ama ırklarindan bir kaçı kötü diye hepsine kötümser yaklaşmayin biraz geniş düşünün sizin ve bizm bilmediğim bir çok devlet sırrı var biz Türkiye de yaşıyoruz onlarda burda bize bir zararları var mı bence yok iyi ye iyi kötü ye kötü adamına göre muamele bu arada trabzonluyum ırkçılık saçma bişey kardesim bn görüşüm boyle

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Irkcilik yapan insanlardan nefret ederim! Kurtler kadar sevecen insanlar yoktur. Basimin ustunde yerleri war. Turklerde tum insanlarda candir. Irkcilik yapan insnlar haric

1|0
    1|1
  • kürtler alevileri sevmez bende kürtleri sevmiyorum

0|0
    3|0
    • Bu nu kim söymiş merak ettim

• Yalnış dusunuyorsun

• 😊😊😂😂

Erkekler Ne Diyor 18

• Evet irkcilik yapan insanlari sevmeyenler hakli! Bu pislikler Yüce Türk Halkini katlederken sessiz kalan kesimdir humanistler! Bu serefsizler pkkyi desteklerken ve dolayli olarak onbinlerce insanin olumunden sorumluyken, humanist tavriniz hep ayniydi. Ancak bizler dur kardesim desek, hemen irkci oluyoruz ama neyseki ben dur falan demiyorum! Buldugum her firsatta elimden geleni yapiyorum...

0|0
    0|0
  • Arkadasım git uyu allasen, rüyanda mı gördün ya. Sıklara bak, kürt sevmem kürt severim. Olay böyle mi cözülüyor lan, pkk sorununu yaptınız kürt sorunu. Medyanın da a mk zaten.

1|1
    0|0
  • bencede Kürt deme İyi kötünün dini dili ırkı yoktur

1|0
    0|0
  • ben genel olarak hiç bir ırkı sevmem

0|0
    0|0
  • pek sevmem

0|0
    0|0
  • kurt Türk kardeştir böyle ayrım yapılmaz sadece Kürdistan kurmaya çalışan çakal ordusu var

0|0
    0|0
  • iyilere bisey demiyorm ama kotulerin Allah belasini versin

0|0
    0|0
    • kürt devleti kurulacak bunlar gidecek ve türklere savaş açar bunlar zaten bu kürtleri kullanmak zor değil bence :D o yüzden gün gelecek bu millet kürtlere nefret okicak

• Severim çünkü bende Kürdüm😃

1|0
    0|0
  • Pek sevmem

0|0
    1|0
  • Allaha yakin bana uzak olsunlar

1|0
    1|0
  • Bir ara seviyordum şimdi yok

0|0
    0|0