Kizlara ozel bir sey konusabilir miyiz demek?

Herhangi bir kiza kim olursa olsun isterseniz tanimadiginiz bir kiz olsun isterseniz kankaniz olsun kizsa aklina ilk gelecek olan sey teklif mi edecek acaba cumlesi. Bu kizlarin beyni neden hemen teklife gidiyor anlamiyorum erkekleri sadece duygulariyla hareket eden dusunme eylemi olmayan bir sey mi saniyorlar?

0|0
2|3

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• knka bizi duygusal saymıyolar kendileri aşırı duygusallar bu yüzden mantık genelinde sıfır oluyo seninde bildiğin gibi :D :D :D bak ben ne yapıyorum görüyosun teklif etmiyorum ettiriyorum hiç öyle bişey de düşünemiyolar bana karşı ama ben dünyada tekim gardaşım benim :D :D :D

0|1
    0|0
    • 11gün

Birazda arkalarını fazla kaldırmaktan oluyor. Her erkek sanki peşlerinden koşuyor sanıyorlar :)

• 11gün

knka bazı kızların peşinden koşan erkekten fazla kız benim peşimden geliyo ben o kadar havalı değilim yaa :D :D :D nedir bunların havası acaba her gün kuru fasülye mi yiyolar da gazı atamayıp havalanıyolar ki merak ettim yani :D :D :D

• Aynen ya beynimiz bel altında aynen hepimiz salağız aynen güvenilmeziz aynen o zaman niye bir erkekle evleneceğim diye yırtınıyorsunuz aynen ya hepimiz asılıyoruz size aynen siz bulunmaz hint kumaşısınız çünkü

0|2
    0|0
  • Abaza erkekler yüzünden hep onlar napsın ajdj

0|0
    0|0
Yükleniyor...