Bana en komik anını söylermisin?

İnsanların anlatacak güzel hikayeleri bana ilham olur ilerde yazacağım bir kitap var içinde kullanmak istiyorum 👻

Güncellemeler:
14gün Acıktım Ne yiyecem ben?

0|0
3|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevdigim insanla ilk bulusmamda yolu sasirdim o da yetmedi tavlayi ogretecek ben taslari nasil dizecegimi unuttum. Tatli ve komik anilar en komik olmasada

0|0
    0|0
    • 14gün

Her ani doğru ortamda güzeldir güzel bir hikaye çıkar aslında mesela ben bu hikayeyi annesinin zoruyla bir adamla tanışma yemeğine giderken yolu karıştırıp farklı bir restoranda tek oturan beyle tanışan ve aşık olan bir komedi yaratabilirdim 😁

• 14gün

Harikaymis 😊 ama bu kiz yolu sasirinca olayi gulumseyerek sempatiklige vurup ardindan dogru yolu buluyor. O gun butun bu aksakliklarin verdigi essizlige ev sahipligi yapiyor. Iyi gecer

• gecen iktisat dersindeyiz hoca arz ve talep konusunu anlatiyor sonra da esneklik konusunu anlatti tabi anlamamistik arkamızda da yasi buyum bir ogrenci hatta amca hocaya bir bagirdi sinifta tek duydugum sey manavlar kudurdu hocam demisti buna kopmustuk biz

0|0
    0|0
  • Valla bir tane var ama baya uzun :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bir kere arkadsima cuzdanimi bana at dedim disardaydm pencerenin yaninda vukur var cukurun ustunde izgara vardi cuzdani bana atti izgara demirinin arasindan cukura dustu elim yetismiyodu almaya elektrik supurgesini calistrp oyle almistik😂

0|1
    0|0
  • kardeşim bende traji komik olay çok ta kendi kitabıma saklıyorum 😊😉

0|0
    0|0
Yükleniyor...