Ekran önündeki insanlar, ünlü olmanın getirdiği avantajlara sahip olmanın mutluluğunu hissederler. Başta maddi ( para, nakit ) kazancı, tanınma, sevilme, saygınlık, ayrıcalık ve devlet ricaline yakın olabilmeyi sağlar ancak topluma karşı sorumlu olduklarını, onları izleyen gençleri etkilediklerini, onlara örnek olmaları gerektiğini bilmeliler.

Ahlakın çöktüğü bir çağda yaşıyoruz. Özellikle c. nsellik konusu ekseninde sapıklık boyut atlamış durumda. Kişisel ve toplumsal ahlak sıfırı tüketmiş vaziyette. Bunun ana sebeplerinden birisi de bize ekranlarda verilenler ve ekranlardaki ünlü denilen kişiler.

Ahlak Bitti Mi ?
bu fotoğrafa bakalım.. şahıs önemli değil.. bir eğlence programı ve bir kadın şarkıcı olarak programa katılmış.. başlangıçta saydığım tüm avantajlara sahip başta maddi kazanç olmak üzere.. ve genç kızlar tarafından örnek alınan taklit dilenlerden birisi.. fotoğrafta mahrem yeri % 80 oranında açık.. halka ne veriyor halktan ne alıyor.. gençlere ne veriyor gençlerden ne alıyor.. AHLAKIMIZ NEREYE GİDİYOR?

Güncellemeler:
( şunu belirtmek lazımmış.. ahlak ile ilgili bir konu paylaşınca.. nedense hemen Akpli damgası yapıştırılıyor.. bu da anlaşılıyor ki bazı zihniyetler ahlaka ve dini değelere çok uzak.. herkes kendi bilir.. bu paylaşımda siyaset yoktur.. AHLAK vardır.. )

0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...