Yaşımdan yorgunum bugünlerde. Sizinde öyle düşündüğünüz oluyor mu? En son ne sizi bu denli yordu?

biraz yorgunum... yaşımdan yorgunum bugünlerde. kac yaşındayım sahi? saymadım bilmiyorum.. belki kırklarımdayım belki otuzlarımda. belki de doksan sene yuvarlandım bu dünyanın sırtında. hic bilmiyorum.. sizinde böyle düşündüğünüz anlar oluyor mu? en son kendinizi ne için bu kadar yorgun hissetiniz yeter be dediniz? dertleşmek paylaşmak isteyen yazabilir.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ywter be dediğim tek an cafemi batırıp borç batagına gırdığm andı şimdyse geriye dönüp bakıom boşuna üzülmüşüm o zmanlar bea herşeyde bir hayır var belkide batmasydı ne şimdiki gbi güzel rahat bir işim olcaktı nede kafam rahat olcaktı yani bir an 140 bin eksi sanki bitmişim gbi hissetmiştim ailem çevrem herksle aram bozuldu çok değil al işte 3-4 yılda borcum bitti hatta şimdi yaza tatıl hesapları denk gelir tanısırsam belkide düğün hesapları yapıom o dönem yasım bir 50 olmuştu sanırm şuansa 20 gbi hayata yeniden baslayn biri gbi hissediom we geriye döndüğümde iyiki yapmışım ya bunlar ewliyken falan olsaydı napardm diom

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bizim ruh yaşımız 40'ın üstünde.. Bu 10 sene önce de böyleydi, halen böyle.. Hep yorgun, ihtiyar, 40 yıldır yaşıyormuş gibiyiz..

0|0
    0|0
  • uzun zamandır yasımla alakam olmayan bir yorgulugum oldugunu düşünüyorum ama nedeninide çözmüş değilim bunun

0|0
    0|0
  • hep de bunu dinliyorum, körüklüyor beni

https://www.youtube.com/watch?v=K7z3590-Mt0

0|0
    0|0
    • 16gün

şarkı dinlemem. dinlesem bile bana zarar verecek moda girmem. daha çok kafa dağıtmalısın atlatmak güç oluyor çünkü

• 16gün

Hiç seçmem.. O an çünkü çook fazla şarkı hitap edebilir bana. İçimde yaşadığımı şarkıda duyuyorsam dertleşmiş gibi hissediyorum

• Bazen belli bir nedeni olmayan duygularım haddini aşabiliyor. Ama bu klasik bir dönemdir çok az kişi yaşamaz sanırım.

0|0
    0|0
  • Sorun ne bilmiyorum ama çözüm bul böyle bir ömür geçermi sence?

0|0
    0|0
  • Nikini merak edip açtım soruyu.
    Kalemin ve kelamin keskince geldi de gözüme..

0|0
    0|0
    • 16gün

bana ait değil Nuri Pakdilin olması lazım ya da Erdem Beyazıt ben kendimce yorumladim sadece

• 16gün

Hımm anladım.
      7 Güzel Adam'dan birisinin yani.

• bazen

0|0
    0|0
  • Ben hep 25 yaşındayım ve hep 25 yaşında kalıcam niye çünkü seviyorum 25 yaşını

0|0
    0|0
  • sanki elliye geldin be

0|0
    0|0
  • He diyip geciyom

0|0
    0|0
  • baba yorgun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu kafadan cikmalisin sana büyük zararı var.

0|0
    0|0
    • 17gün

ara ara herkes böyle hissebilir bence bunun kafayla ilgisi yok

• 17gün

evet biliyorum bende de oluyor ama elinden geldikçe daha seni hayata bağlayacak şeylerle ilgilen

• Bazen olur öyle, hayat yorar insanı..

0|0
    0|0
  • Son 7aydır en yoğun yaşadığım duygu. Böylesi normal olduğu için yeter demiyorum

0|0
    0|0
  • Olur öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...