YARDIM LÜTFEN BAYLAR BAYANLAR?

baylar bayanlar kırıcı olmucak boş konuşulmucak şekilde sizden yardım istiyorum. ünide yurtta kalmıyorum ve ailem şüpheleniyo nasıl bir bahane bulabilirim (Erkek arkadaşımda kalıyorum 2 aydan beri kalıyorum ve 5 yıllık ilişkimiz var ) kırıcı olmucak şekilde ciddi anlamda yardıma ihtiyacım var

0|0
2|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Kız arkadaşımla aparta çıkcam diyerek ikna et. semte gelecekleri zaman erkek arkadaşını şutla ;)

1|0
    0|0
    • 12gün

eve geldiklerinde kız arkadaşımı isterlerse :(

• 12gün

Varsa hallet işte. bizde az yapmadık yani ;)

• 12gün

Teşekkür ederim yardımların için :)

• intihar et

0|0
    0|0
  • Yazık günah seni okunmaya yolluyorlar okula sen gidip elalemin evinde yatıp kalkiyorsun hadi utanmiyorsun onlardan ya Allah (C. C) o var herşeyi biliyor. Ya zina yapman onun günahı bedeli ne olacak. Birde marifet gibi bahanene kaypak arıyorsun. Annen baban sana nerde kaliyorsun dediklerinde şu an mervelerdeyim gelecekte cehennemdeyim de.

0|0
    0|0
  • kiz arkadasimla ayri eve cikiyoruz dersin ama ziyarete gelmek isticeklerdir o olmaz bunun icin bir bahane uretemezsin her an yurdu arayip bilgi alabilirler bunu da unutma

0|0
    0|0
    • 12gün

yurt olayını halletim aslında , ama aniden gelirler diye korkuyorum

• 12gün

inşallah , aminn :)

• 12gün

☺☺☺

• ailem yurtta kaldığınımı sanıyo

0|0
    0|0
  • ailene yazık çık dama atla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden ön yargıyla bakıyorsunuz? Belki yurtta çok kötü şeyler yaşadı (tacize uğrar, parası çalınır, eşyası çalınır, tehtit edilir.) belki korktu sevgilisine gitti ne bu ön yargı anlamadım cidden sinirlendim.

1|0
    0|0
    • 12gün

Gerçekten çok teşekkür ederimm duygularıma tercüme oldunuz

• 12gün

kimseye bakma kadınla erkekte aynı evde kalabilir kimsenin cinsel organı bizi ilgilendirmez insan olun yeter 😊

• 12gün

bakmıyorum ama tabiki ister istemez morali bozuluyo insanın

• ahh guzelim yaa. nie bole seyler yapiosunuz. aileniz size guvenio. nie guvenlerini bosa cikariosunuz. amacim elestrmek degil. ama toplum olarak his degil be guzelm...

0|0
    0|0
    • 12gün

bende böyle olmasını istemme ama yurtta çok sorunlarım var ve kendimi okuluma odaklayamıyorum erkek arkadaşımda bu yüzden davet etti seneye zaten kız arkadaşımla eve çıkıcamm 6 ay beni idare etsin yeter

Yükleniyor...