Bana bir yol gösterin niye böyle?

Kendimi çok yalnız hissediyorum 18 yaşında asosyal çirkin bir kızım bu yaşıma kadar beni seven bir erkek hiç olmadı sanırım kaderim bu benim üniversiteye başladım bu sene değişen hicbirsey yok tipimden dolayı kendime güvenim yok iyi bir bolumde okuyorum sırf bu problemlerden dolayi mesleğimi yapamazsam diyorum insanlara güvenemiyorum arkadaş çevrem zaten yok cevremde herkesin sevgilisi var mutlular ben hep ayni ölmüşüm gömenim yok sanki bana bir yol gösterin napmalıyım :(

Güncellemeler:
12gün Az önce sormustum silinmiş
12gün Upp

0|0
5|12

Erkekler Ne Diyor 12

• bu soruyu az öncede okumuştum.. anladım çirkinsin ama bu kadar dert etme güzel kardeşim.. senıde seven bulunur

0|0
    0|0
  • Mezar isleri mudurlugune basvur ucretsiz defin islemi yapiyorlar. Mezarda beleje gelir oh yemede yaninda yat. Yatiriyorlar zaten 😒

0|0
    0|0
    • 12gün

Tşkler

• 12gün

Rica ederim 😊

Saka bir yana, once bir spor salonuna yazil ve vucudunu sekle sok.
      Diyet programi hazirla ve plandan sasma.
      Guzellik merkezine git ve yapilacak olan ne varsa yaptir.
      Ve son olarak giyimini degistir.
      Kendini yeni bastan dizayn et.
      Senin elinde.

• damat kangalla evleni ver

0|0
    0|0
  • Gollum da olsa mutlaka bir talibin çıkar. Bu işin güzellikle çirkinlikle alakası yok.

0|0
    0|0
    • 12gün

Kesin mi :/

• 12gün

Bana denk gelmedikten sonra ne anlamı var diyorum

• 12gün

Bana sorarsan boş ver kardeşim bu işleri :) ama illa olsın diyorsan, kendine özen göster, konuşma tarzına üslununa vs ayar çek. Sonra insanlarla tanışma eğiliminde bulun, kendini insanlardan soyutlarsan işin zor olur. Özgüvenli ol

• yeni kıyafet yeni bir saç modeli ve makyaj. Bunlar sen de gülücük uyandırsın. Sonra olumsuzlukları artıya çevirmeye bak. Okuluna odaklan, derslerini dinle, sosyal aktivitelere gir.

0|0
    0|0
  • Hayat illa sevgili aşk meşk mi kızım?

0|0
    0|0
  • Boşver takılma kendinide değiştirme bu yüzden olduğun gibi kal

0|0
    0|0
  • Bence kendini sev... yanlış düşünüyorsun... etrafına bak... biraz daha olumlu ol... kendini sev... bu arada arkadaş olmak istersen bana yazabilirsin... tabi konuşmak istersen dertlesmek istersen kapım açık... dediğim gibi kendini üzme değmez

0|0
    0|0
  • Bulalım sana bir sevgili

0|0
    0|0
  • kaportayi topla sonra boya misss ;)

0|0
    0|0
  • Sırf bu yzudn bir arayisa felan girme bosver , birisi seni bulur elbet

0|0
    0|0
    • 12gün

Pek sanmıyorum ne gezer ben cabalamadan olmayacak gibi çünkü gercekten güzel değilim Allah günah yazmasın kibarca söyledim anla yani :/

• olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ayni benim durumumdasin canim. Uzulme bence eger imkanin varsa inanmayacaksin ama psikolojik tedavi muthis iyi geliyor. Ayni senin gibiydim tedaviye basladim acildim. Rahatladim. Eskiye gore daha iyiyim tamamen muthis olamasam da

0|0
    0|0
  • Once sunu dusun. Cirkin misin yoksa bakimsiz mi?
    Gonul guzelligi hicbirseye degisilmez bu da aklinda bulunsun :)

0|0
    0|0
    • 12gün

Bakım dediginiz pahali elbiseler makyaj falan mı

• 11gün

Pahali olmasina gerek yok yakismasi icin. Kendinize yakisani secin. Abartiya kacmadan uygun makyaj yeter.

• Yol gösterin kiza

0|0
    0|0
    • 12gün

Süpersin eig senin :D

• Çirkin kız yoktur bakımsız kız vardır. Topla kendini. Yazabilirsin sorun olursa dertleşmek istersen

0|0
    0|0
  • Siz varya sonradan açılıp hepimizin yaşamak istediği hayatları yaşıyorsunuz 👊🏻

0|0
    0|0
Yükleniyor...