Kızlar, COOOK ONEMLİ YARDİMİNİZA İHTİYACUM VARR ALLAH RİZASİ İCİN?

Benim eski sevgilim var kızı çok seviyorum 1 yıl önce ayrıldi benden ve bu süre içinde bir çok kez zina ettim. Çok pişmanım. Simdi yine konuşmaya başladık onunla ve bu durumu söylemek istemiyorm. Cunki benden tekrar kopar diye düşünüyorm. Siz olsanız boyle bisey dense size. Cevabınız tepkiniz ne olurdu.

0|0
4

Kızlar Ne Diyor 4

• Söyleme. Her insanın gizli bir bahçesi vardır ve bazı şeyler söylenmek zorunda değildir. Burda konuşanlara bakma hayatta yalan söylemeyen tek insan gösterebilir misin bana? Bazı durumlarda gerekliyse söyleyeceksin. Bunu sen erkeksin yaparsın diye söylemiyorum kadın olsa da aynısını söylerdim. Şimdi böyle bir şeyi söylersen yüzde 80 yeniden ilişkiniz başlarsa kötü yönde etkileyecektir. Karşı tarafın içine bisürü kurt düşürecek. Oysa belki de senin için onlar tamamen bitti ve sen artık sadece onu düşünüyorsun.(öyle olduğunu farzediyorum) Ancak, bunu gerçekten eski sevgilinle gerçek yeni bir sayfa açmak istiyorsan yap. Onu gerçekten istiyorsan ve geçmişte olanları tamamen geçmişte bırakacaksan yap. Cevabın evetse söyleme. Çünkü zaten bitmiş bir ilişkiden sonra yaptın sen bunu üstelik 1 yıl olmuş. Onu aldatmadın sonuçta. Hayatın neler getireceğini bilemiyor insan bazen. Bu yüzden kendini suçlama. Olanları geri alabilir miyiz hayır. Almayalım da zaten çünkü her deneyim bizi biz yapar iyisiyle ve kötüsüyle. O yüzden sıfırdan başlayın ve geleceğe bakın.

0|0
    1|0
  • istemem net başkalarından geçip geri gelmek mi bu olmamalı insanın canı yanıyor

0|0
    0|0
  • sen erkeksin ve erkeklere bisey olmaz kıza bunu söyleme söylemek zorunda dilsinki

0|0
    0|0
  • Aslında iki türlü düsüncem var evet barısmak uzun süre alırdı sonucda ne hemen beni unuttuda kızlarla isi pişirdi diye düşünürdüm yani beni sevmiş olsa yapmaz ama bir yandan böyle demeye hakkım var mı onuda bilmiyorum sonucda ayrılan benim yani senin durumunda eski sevgilin..
    Bence nasıl ayrıldıgıniza ve nedenine bağli.. ama yinede bence söyle çünkü yoksa hep icinde kötü bir his kalir ve büyük yük olur senin icin

0|0
    0|0
Yükleniyor...