Ruh haliniz nasıl?

Benim berbat. Bugün Doğum günüm sevgilim yanımda ailem yanımda güzel bir şekilde de kutladık ama bir eksiklik burukluk var bir hüzün var içimde oturup ağlamak istiyorum sadece. Mutlu değilim gibi.. son zamanda istediğim hiç bişey güzel gitmiyor ondan heralde😕😓 Slow şarkının sözlerini yazdım diye sevgilim eskileri mi özledim diyor? Alakası Yok ama sadece hoşuma gittiği için yazıyorum. Anlamıyor kavga çıktı. Onunlada mutlu muyum değil miyim belli değil 😕

0|0
9|13

Erkekler Ne Diyor 13

• bir dilim ekmeğin üstüne sürülmüş tereyağı gibi

1|0
    0|0
  • Sevgilim uzakta şimdi iyi geçeler diledim, gözlerim nemli, onu çok özledim, ha bu arada doğum günün kutlu olsun inşaAllah, merak etme düzelir aranız, sevdiğinden bu mutsuzluk, yanlış anlaşılmasın sevmesen onu düşünmezdin o da seni seviyor belliki

0|0
    0|0
    • 8gün

Seviyor Ama zaten böyle bir zamanda beni darliyo sevgimden de emin olamıyorum daha yeni başlamıs bir ilşki bazen hata mı yaptım diyorum. Bazen başlamakla su zamana kadar hep mutsuzdum. Mutlu olmaya bünye alışmadım. Ne mutlu sana 🙏🏻

• 8gün

Sen sevmiyerek bir biliktelik yürütmeye çalışıyorsan kendimden bildiğimi söyleyeyim, karşındaki insana acıyor olabilirsin, onu sevmeye uğraşma lütfen, emin ol yürümüyor, kendini benzini bitmiş bir otomobil gibi düşün, iterek biryere kadar götürebilirsin ama en ufak yokuşta gücün tükenecek

• bacagi kirik at gibi

1|0
    0|0
  • Öncelikle doğum gunün kutlu olsun normal aslında havalarin soguması insanı depresif bir hale sokuyor bundan etkilenip bu sekilde düşünüyorsunuz iciniz sıkılıyor hersey anlamsız geliyor vs.. normal bir durum emin olun

0|0
    0|0
  • Bombok

1|0
    0|0
  • anlatilmaz

0|0
    0|0
  • ruh halim boşlukta

0|0
    0|0
  • Sanki karanlık bilet kuyudayım beni kurtaracak o ışık yanmış kendini göstermiş fakat oralı olmamış da beni kuyuda karanlığa haps etmiş gibiyim.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • karisik...

0|0
    0|0
  • nefes almak yetiyor

0|0
    0|0
  • Bunalım

0|0
    0|0
  • bu aralar skcigm tuttu ama ortam yok kiz yok abazan abazan osmanliya kafeye çay iciyom ne bok yiyeceğim bu kılıçla bilemiyorum?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• doğum günün kutlu olsun

1|0
    1|0
  • Iyi ki dogdun.25inde de benim dogum gunum neden soyledim bilmiyorum ama 😂😂

0|1
    0|0
  • Regl+ishal+boş mide=ex

0|0
    1|0
  • Kızım kıçından element uydurma da zıbar. Mutluyken mutsuz olmak için elinden geleni yapıyorsun şu an şımarık küçük çocuklar gibi. Elindekinin kıymetini bil ve tadını çıkarma. Vakti geldiğinde ararsın bulamazsın

0|0
    0|0
    • 7gün

Tadını kaçırma

• Belki sana biraz değişiklik gerek seni mutlu edecek şeyler yapmalısın bence

0|0
    0|0
  • bombok

0|0
    0|0
  • kotu..

0|0
    0|0
  • Herzamanki gibi iyiyim 😂😂

0|0
    0|0
  • Sevgilim benden uzak.
    Kalbimi her gün kırıyor.
    3 yıldır 1nci sınıfı geçemedim.
    Zayiflayamadim.
    Ehliyeti alamadım.
    İş bulamiyorum.
    Ağlamak istiyorum, işin garibide bu ya.. bunu da beceremiyorum!

2|1
    0|0
Yükleniyor...