Eleştiriden çok korkuyorum?

Toplum içinde kasıntı oluyorum iyice somurtkan duruyorum kimseyi takmıyormuş gibi yapıyorum. insanlarin hakkımda kötü konuşmasına hatta bana bakmasına bile tahammüllüm yok bunu nasıl aşabilirim kimseye güvenmiyorum.

1|0
3|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Mecnun bile dağları aşmış.. sen bu sorunu mu aşamayacaksın?

1|0
    0|0
  • Guven eksikligi, zor gibi gorunsede bunun anahtari sensin

1|0
    0|0
    • 9gün

Çok haksızlığa uğradım bugüne kadar özgüven falan hiçbişe kalmadi

• 9gün

Zaman tani kendine, ve kendi uzerine calis, kendine yatirim yap, simart kendini

• 9gün

Hepimiz ugradik haksizliga, böyle kendimizi salarsak yanlis olur, toparla ve kontrolunu kaybetme

Kızlar Ne Diyor 3

• Milleti takma. Zor değil, kendini önemse.

1|0
    0|0
    • 9gün

Olmuyo saçma sapan insanların arasında bir başıma asamiyorum

• Gülümse bence.. bende bana bakıldığında rahatsz olurum ama gülümsemek insanı daha olumlu yapar.. topluluk önünde konuşma imkanın varsa konuş.. korkularının üzerine git.. Seni eleştirenler olacaktır kimseye yaranilmaz hep bunu düşün.. sen kendini biliyorsan dış sesleri duyma..

0|0
    0|0
    • 9gün

Zoruma gidiyor umursamamayi basarabilsem olacak da

• 9gün

Olur ama zamanla... mesela bende çok takıyorum kafaya hiç tanimadgm insanlar bile mesela burda bir şey dese canım sıkılmıştı ama sonra dedim ki böyle olmaz yani kendini üzersin sadece.. yapma sen varsan herkes her şey var... Hayat bu sevmeyenler de olcak bizi sevenler de... Kendi karakterine uygun olanı yap her zaman ama her zaman.. kalbini dinle... Seni eleştiren ne vasıfla ne hakla eleştiriyor bunu gözlemle bence... Seni tanıyan biriyse dikkate al.. ama bazen her elstiri gerçekçi değildir kendini üzme

• biyografi yazıları okuyabilirsin bu konu hakkında

1|0
    0|0
    • 9gün

Hiç bilmiyorum

• 9gün

Güven sorunu insanları cok kafaya takmak

• 9gün

bende de var biraz aslında ben bırakamadım bu durum ile yaşamaya alıştım

Yükleniyor...