Erkekleri anlarım kendime güveniyorum bu konuda diyorsanız birde benim soruma baksanız?

selam arkadaşlar, benim universitede ilk senem ve bir çocuk var 23 yaşında benim sınıftan, böyle rahat konuşkan ve kendine bakan biri efendi..
Ve bu çocuk herkezle konuşur dokunmaya çalışır.. ama ben izin vermem mesafem var. Geçende yanağımı okşadı iltifat ederek. çol tatlısın dedi ama ben yinede yüz vermedim. en son şimdiki durumumuz şu, çocuk yanıma oturmuştu derste ve ben onun ve bir kızın arasında oturuyordum. oda sanki bilerek beni görmezden gelip konuşuyor sonra yarım saat geçti yanimdaydı ya bir yer ileri kaydı benden uzaklaştı ve kıza yakın oldu ve direk bana baktı çünkü ben baktım bir yere gidecek sandım ama megersem kızın yanına kaymak içinmiş. sonra baktı bana dedi ki delirtiyorum değil mi seni sinirlendiriyorum seni dedi kıskanıyorsun değil mi dedi. bende o kadar kızdım ki tabi belli etmedim cevap vermedim ve bütün derste konuşmadım. durmadan beni provoke etmeye çalışıyor neden?

Güncellemeler:
11gün Benimle başbaşa kalmak için bile bahaneler uydurdu ama şimdi provoke etmeye çalışıyor

0|0
4|4

Erkekler Ne Diyor 4

• senden gereklı ılgıyı gormemış yüz bulamamış bu ergen ondan senı aklınca kıskandırıp senın ona yurumenı zannedıyor bence yanlış yolda aslında bır kızın kalbını fethetmek bu şekılde olmaz dıye duşunuyorum

1|0
    0|0
    • 11gün

Çok saģol
      Peki bu ilgiyi hoslandigı için mi almak istiyor?

• 7gün

Çoook tşkkür ederim iyi geceler benimde okulum var

• 7gün

rıca ederım ıyı geceler

• Bunlar çocukca şeyler ama yaşının geregi de bunlar aynı zamanda. Mümkün oldukça uzak dur bu işlerden derim...

1|0
    0|0
  • Halk arasında kardeşim deriz genelde sevgilisi olan bir kadınada yavşar ve hastane acil servisinde uyanır

1|0
    0|0
  • aslan avina sakince yaklasir ve bam... national geographic yatmak istiyor seninle aptal comezler:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ergenliğini üzerinden atamamış hala, üniversiteye kız düşürmeye gelenlerin yaşadığı ilk sene patlamasını yaşıyor.

1|0
    0|0
  • Bazı erkekler kızları sinirlendirmeyi sever ama yanlış anlama bu hoşlandığı anlamına gelmez :)

1|0
    0|0
  • Herkese yavşayan cıvığın teki. Demek ki çocuğa ilgini belli etmişsin ki böyle bir şey söyleme cesareti bulmuş.

0|0
    0|0
  • sakaryada mı okuosın.

0|0
    1|0
Yükleniyor...