Sevmek sevilmek bu kadar zor mu?

19 yasındayım hiç sevmedim sevilmedim. Sorun bendemi tipim mi anlamıyorum komik espritüel biriyim bir şey söylerim herkes güler eğlenir ama arkadas olarak görüyor herkes neden beni seven olmuyor? Üniye gidiyorum herkes kız erkek arkadas takılıyor benimse sadece kız arkadaslarım var. Kız arkadaslarım sevgilileri var istedikleri zaman bulunuyorlar bense yalnızım. sevilmek sevmek benim için neden bu kadar zor? Napmam lazım?

0|0
3|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende öyleyim ve artık bunun zor olduğunu düşündüğüm için bana zor geldiğini fark etmeye başladım. Aslında olay basit ama beceriksiz olan benim 😄 Aynısı senin için geçerlimi bilemem

1|0
    0|0
    • 15gün

Beceriksizlik değil aslında ya benim durum farklı biraz

• Acele etme olur

1|0
    0|0
  • Zamana bırak arkadaşım ol deyince olmuyor böyle şeyler

1|0
    0|0
  • Sen zaten seviliyorsun onca arkadaşın olduktan sonra :)

1|0
    0|0
    • 15gün

Doğru tespit seviliyorum ama arkadasca 😊 neyse can sağlığı yorum için tşkler

• 15gün

Arkadaşlık sevgidende öte bunu unutma ;)

• 15gün

Sanırım haklısın

• suana kdr hic olmamasi tuhaf yontemlerin yanlis olabilir tiple yargilamak hata olur bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu bence sorun değil. Zira yaşın ilerledikçe hayatına çok muhteşem birisi girebilir. Şimdi bunu bulman düşük ihtimal. Sabretmelisin.

1|0
    0|0
    • 15gün

İnşallah 😊 sabredicem Allah herkese hayırlısını nasip etsin

• 15gün

Amin, inşallah.

• erkekli kızlı ortamlara gir öyle arkadaslarla takıl

0|0
    0|0
  • daha 19 yasindasin olacagi varsa olur acele etme birngun karsina cikacak seni seven seninde sevdigin biri

1|0
    0|0
Yükleniyor...