Alay ettiğiniz insanlara bir dönün bakın ?

Dikkatimi çeken bir husus oldu arkadaşlar "GAY" insanlar evet yanlış duymadınız. Yani ben lise sonda okurken bir gay arkadaşım vardı. İnanın bana çocuk o kadar iyi o kadar temiz kalpliydi ki anlatamam sizlere. Onun sayesinde ön yargılarımdan arınmıştım. Pişmanlık duyuyordum zamanında insanlar ile dalga geçtiğim için. Bilmiyorum gay insanlara ayrı bir sempatim var. Yani içlerinde hiçmi kötülük olmaz böyle insanların. Genelleme yapmıyorum fakat görüpte tanıştığım bir çok gay arkadaşım var ve hepside pırlanta değerinde insanlar. Yanlış anlaşılma olmasın heteroyum

0|1
4|7

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende lgbt ye cok sert çıkanlardandm cunku bizde cezalandırma vardı yani üyesi olduğum oluşumda ama Üniv e gelınce fıkırler degısıyo

0|1
    0|0
  • Genelde bu insanlar dıslandıkları icin ya da dıslanma ihtimalleri yüksek oldugu icin Türkiye sartlarında, daha cok anlayıslı ve düsünceli oluyorlar

bende seviyorum LGBT leri
    homofobik insanlara da acıyorum

0|2
    0|2
    • 14gün

Kesinlikle çok haklısın

• dönüp bakıyorum ve bir daha alay ediyorum

0|1
    0|2
  • irençler Allah lanetlenmiş neyine senpatin var

1|1
    1|3
    • 14gün

Terbiyesizlik etme , kimsenin seçimlerine karışmaya hakkın yok. Eğer sevmiyorsan yorumunu içinde tutacaksın. Zehirini dışarı akıtma. Saygılı ol. Herkes seçim yapar , ve sonuçlarına katlanır iyi veya kötü bu bizi ilgilendirmez. Kalpleri temiz insanlar.

• 14gün

evet çok temizler

Erkekler Ne Diyor 7

• insanin insan olmasi onemli. gerisi boş. cinsel arzuları kimseyi ilgilendirmez.

0|2
    0|0
    • 14gün

Çok güzel bir düşünce seni yürekten kutluyorum. 😊

• 14gün

Evet çok iyi insanlar gerçekten yüreklerinde kötülük denen illetten yok. Ama görüyorsun işte insanlarımız nerelere bağlıyorlar.

• 14gün

gordum yazilanlari. o insanlardan hic birsey olmaz.

• Benimle aynı düşüncede bir insan. Bende kendilerini severim ve saygı duyarım

0|2
    0|0
  • insani yönlerine söyleyecek şey yoktur eminim ancak kendi cinsiyle münasebet içine girenlere hiç saygım yok, kızdığım şey ise herkesin bunu değiştirmeye normal göstermeye çalışması. Doğuştann gelen bir şeymiş onlar böyle olmayı seçmemiş vs vs. Doğuştan sağır olanlarda duyma cihazı kullanmasın, kör olanlar ameliyat olmasın o zaman. Bana sorarsanız buda aynı böyle bir hastalık ve tedavi edilmesi gerekir. Bunu bu şekilde normal göstererek insanları doğası dışında yaşamaya itiyorsunuz.

0|1
    0|0
    • 14gün

Dostum benim sorumu özenle okuman gerekiyordu yorum yapmadan önce. Ben burada onların yaşadığı ilişkilere değinmedim veyahut hem cinsi ile olan münasebetine olumlu baktığımı söylemedim. Konuyu iğneleme.

• Sempatim yoktur ama gelip birşey sorsa derdi varsa dinler her insana yardım ettiğim gibi elimden geldiği kadar yardım ederim, insan sonuçta, o insanların hikayesini dinşemeyi düşündüzmü, dayanabilirmisiniz dinlemeye

0|0
    0|0
  • Dönüp bakıyorum ve bir daha alay ediyorum isterse dünyanın en iyi insanları olsunlar bende en kötüsüyüm

0|0
    0|2
    • 14gün

Kimseyi sevmeyebilirsin hatta tiksinebilirsin de ama saygı duymak zorundasın. Senin haddine değil insanları aşağılamak.

• 14gün

Evlat sende ne emmeye ne de gömmeye geliyorsun. Hapise girmezsin derlerse insan öldürürmüş tabi yaa 😂😂

• 14gün

Evlat değil baban olurum senin ancak ha çok merak ediyorsan getir arkadaşını suçu da üstlen bakalım oluyor mu olmuyor mu

• Kişiliklerini bilemem hiç gay arkadaşım olmadı ama eşcinsellik bence hormon bozukluğundan kaynaklanıyor çoğu eşcinselin sakalı olmaz mesela o kişide testerojen yeterince salgılanmamıştır. Yediğimiz yiyeceklerin içinde hep hormon bozucu kimyasallar var. Hiçbir canlının hemcinsine ilgi duyması normal değildir. Eşcinsellik doğuştan gelemez. hiçbir dış etkene maruz kalmadan böyle bir şey olacağına imkan vermiyorum.

0|2
    0|0
    • 14gün

Öncelikle güzel yorumun adına sana teşekkür ederim. Benim pek bir bilgim olmadığı için münakaşaya girmem doğru olmaz görüşüne saygım sonsuz. Ben işin cinsellik kısmı ile ilgilenmiyorum insaniyetlerin bahsediyorum.

• Sende onlardan olacaksın sanırım

0|0
    0|2
    • 14gün

Evlat boş konuşma

• 14gün

Cahil olmasan onlara metiyeler düzmezdin

• 14gün

Bak dostum sorumu dikkate alarak bir kez daha oku. Ben onların cinsel görüşleri hakkında bir yorum yapmadım burada insaniyetlerinden bahsediyoruz. Konuyu boşuna iğnelemeye çalışma onun için.

Yükleniyor...