Gögüs sıkışması nefes darlıgı 😩😫😩😰?

Yemek yerken felan daha çok artıyor 2 gögüs hastalıklarına gittim akciger film solunum testi ve ekg yapıldı bişi yok dediler strestenmi neden böle ya

0|0
0|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Stres ve üzüntü kaynaklı olabilir. Oturup yemek yedirtmez gece uykudan fırlayarak uyanırsın nefesin sıfıra inmiştir. Bulunduğun yerden biranda çıkma isteği gelir. Sanki boğazında birşey vardır ve yutkunamama hissi oluşur bazende kalb atışları artabilir kalbimde sorun var sanırsın felan bu saydıklarım var mı sende? Panik atak rahatsızlığı olabilir geçmiş olsun.

1|0
    0|0
    • 16gün

Düzelirmi bu

• 16gün

Gece terleme yok sadece ayaga kalkınca başım dönüyo

• 16gün

Baş dönmesi ve uyuyamama uykuya geç dalma varsa hormonlarla ilgili olabilir bununla ilgili bir uzmana ya da bir kbb uzmanına gitmelisin geçmiş olsun.

• La bende bak şu sıralar hep aynısı oluyo randevu aldım gitçem. Sol göğsümde ağrı oluyo geberip gitcez anasını ya

1|0
    0|0
  • Bazen hastalıklar ya da rahatsızlıklar tıbbi olmuyor malesef maneviyat çok önemli

1|0
    0|0
  • Sigara İciyor musun Banada Sürekli oluyor

0|0
    0|0
  • ani haber aldığında veya ani gelişen olaylarda elin ayağın birbirine dolaşıp aşırı heyacan yapıyor musun?

0|0
    0|0
  • hocam kolesterol testi yaptırın.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun! Stres sebep olur bu duruma.. fazla üzülmemeye dikkat et.

0|0
    0|0
  • kanka senin karbiretörde sıkıntı var bence sanayide amet usta var benim gönderdiğimi söyle özenle bakar :D :D

0|0
    1|0
  • sağlığın nasıl genel olarak.. kilo ve boy.. ayrıca syaşadığın ruhsal falan sıkıntın var mı seni üzen bişey vs.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...