Kapat

Oda arkadaşlarıma sinir oluyorum?

Yurtta kalıyorum memlekete her gittiğim de elim dolu dolu dönüyorum yiyecek konusunda. Ailevi durum iyi olmadığı için aç kalmayım para harcamayım diye yapıyorum. Fast food zarar veriyor mideme. Oda arkadaşlarıma gereken ikramda bulunuyorum. Fazla fazla ama sanki bu iyi bir şey değilmiş gibi. Kendimi yediren saf salaklar gibi hissediyorum. Getirmemle dalga geçiyorlar ve üstelik yiyorlar.Özellikle en gıcık olduğum kız kendi malını paylaşmıyor bizimle ama benimkilere ortak çıkıyor. Sizce ne yapmam gerek.

0|1
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde basima geldi. Bazilari sanki enayi yerine koyuyor ama kisiligim bu comertim iki 3 kurusun hesabi yapanlardan degilim birak pintilikleriyle kalsinlar sen comert olmaya devam et ;-)

0|0
    0|0
    • Bir ekmek ne kadar kıymetli bilmiyorlar. Buraya gelirken ben gelecekteki aylarımın hesabını yaparak geldim. Onlardan da aynı şeyleri bekliyorum ister istemez. Hepsi de getirebilir ya da paylaşımda bulunabilir. Zoruma gidiyor sadece kırmakda istemiyorum ama sinir oluyorum.

• Maddi durumun kotuyse. ona gore paylasomda bulun. cunku bazi gunler ihtiyacin olunca onlar birsey paylasmiyorsa sende paylasma hayir demesini rest cekmesini bil. kimse senin babanin kizi degil uyanik ol. Ben bu yollardan gectim. cok insan gordum az buz bilirim. bu isleri birsey sormak istersen ulas bana tkrar :-)

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• lafını ortaya sert bir şekilde koy veya senin malına ortak çıkmalarını istemiyorsan anlaşma yap her hafta bir kişi odaya ziyafet cektirsin diye emin ol geri cekilirler

0|0
    0|0
  • odani veya yurdunu degistir

0|0
    0|0
  • bende hepsinin zeka seviyesi düşük iğrenç canlılar bu ne ya

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• her şeyin farkındasın ve hala soruyorsun

0|1