Kapat

Ks sizede böyle bir mesaj atıyor mu?

sitede sorulmuş soru veya bencelerden bunları inceleyip yorumlarını yaz şeklinde ya da yorumlarını bekliyoruz şeklinde

Güncellemeler:
soruyu sorma amacım kendimi ayrı biriymiş gibi göstermek için değildi. Bir durumu merak ettim ve sordum. Bunu sanki havalanmaya çalışmışım gibi göstermek isteyenleriniz var. Çocuk değilsiniz içinizdeki bu kıskançlığı, insanları ezme durumunu bu pislikleri atın ve başkasına göstermeyin.
Düzgünce yorum yapıp belirten herkese teşekkür ederim.

0|0
13|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Cevap yazmayinca tekrar atiyor ;p

0|0
    0|0
  • Atıyo

0|0
    0|0
  • Kızlara mı yazacaz moderatörlere cevap mı yetiştirecez ben anlamadım ki zırt pırt gönderiyolar

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Evet atıyor sık sık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Evet yazın oluyordu

0|0
    0|0
  • Evet sen özel değilsin yani 😂

0|0
    0|0
    • sadece bana atmadıklarını biliyordum ama guru olmadan önce böyle bir mesaj geldiğini hatırlayamadım. Guru olunca mı geliyor yoksa yeni bir kuralla herkese mi geliyor öğrenmek için bu soruyu sordum. Ks de ayrı olduğumu düşündüğüm için değildi :) ayrıca ben zaten özelim ks nin bunu onaylamasına gerek yok
      lütfen içinizdeki kıskançlığı, herkesi ezmeye çalışma duygusunu, her soruyu sanki havalanma amaçlı sorulmuş gibi algılama durumunu bırakın. İçinizdeki pis düşünceler size kalsın başkalarınıda rahatsız etmeyin. Ayıp be yaş olmuş 27 insanlara biraz saygılı olun. Al şimdi şikayet et kaldırsın yorumumu

• 1. si şikayet etmeyeceğim bir terbiyesizlik yok yorumunda 😉
      2. si ise şaka yaptım sadece bu kadar alınacak ne var

• Evet, öyle bir mesaj aldım bugün. 😄

0|0
    0|0
  • atıyor iyice feyse döndü burasıda

0|0
    0|0
  • Ks sana aşık galiba 😳 en özel sensin 😳😳😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Evet az önce geldi