Böyle Bir Hayat İstermiydiniz?

Kimseniz yok anne , baba, kardeş, Hiç bir zaman da olmadı kimse yanınızda hep kendi ayaklarınızın üzerinde durdunuz ve bir işiniz var çok güzel çoğu insanın bulamayacağı bir iş maaşıda gayet iyi yalnız başınıza 1+1 çatı katı deniz manzaralı güzel bir evde yalnız başınıza geçiyor ömrünüz akşamları da sabah iş ve akşam okul cuma ve cumartesi günleride spor kimseye muhtaç değilsiniz ama tek bir sorununuz var oda yalnız lık hep oldu hepde olacak gibi istermydiniz böyle yaşamayı

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın ben de bir kere uzun zaman yaşadım bunu eve gittiğindr seni karşılayan birilerinin olmaması sessizlikle başbaşa kalman neye sahip olsan insanı tatmin etmez ailesiz boş bir evde

0|1
    0|0
    • 16gün

Aynen öyle Ailen olmadan seni sevenlerin olmadan bir hayat sürmek çok zor paran varsa bile yinede çok zor maddi durum çözüm değil kendimi bildim bileli böyleyim yaş ilerledikçe içindeki yalnızlık kat kat artıyor

• 16gün

Malesef öyle ailem seviğin bir kaç dostun varsa şanslısın bu hayatta tek başınaher şeyi yapsanda bir süre sonra içine yalnızlık duygusu oturuyor bir destek verecek başarısında başarısızlığında arkassında olacak birileri gerek

En İyi Erkek Görüşü

• ne yalan soylim istemezdm istersen zengin olaym ama aile olmadan olmaz Allah basimizdan eksik etmesin ailelerimizi

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır istemem. Aile bağlayıcıdir.

0|1
    0|0
    • 16gün

Ailemin olmasını istediğim kadar hayatımda hiç bir şey istemedim

• Yaşadıklarım dan sonra. Kimsesi olmayanlara acimayi biraktim. Keske benimde kimsem olmasaydı tek derdim yanlizlik ve hasret olsaydi. Ama su yasadiklarimi yasamasaydim.

0|1
    0|0
    • 16gün

her insanın yaşadıkları kendi bünyesine göre bazen çok çok kötü seyler yaşayabilirsin ama kalkıp ayakta dimdik durabilmek senin elinde

Erkekler Ne Diyor 1

• Çooooook

0|1
    0|0
    • 16gün

anne baban ve kardeşlerin varmı?

• 16gün

Var ama aile bağlarım fazla yok hatta hiç yok

• 16gün

hayatlarımızı değiştirmeyi isterdim

Yükleniyor...