Arkadaşımın başı dertte (zengin koca merakı)?

36 yaşında bayan bir arkadaşım var. hiç evlenmemiş. isteyeni, talibi çıkmamış hiç. sonunda facede hesap açtı. biri eklemiş. doktorum demiş. bizimki de hemen atlamış. zaten doktor, avukat arayıp duruyor. adam karımı boşayıp seni alacağım demiş. bu da kanmış. adam bunun birlikte özel görüntüsünü çekmiş. sonra da terk etmiş kızı. bizimki de artık evlen diye bastırdı herhalde. adam facende yayınlarım demiş görüntüleri. kim var kim yok silmiş bizimki. telefon numarasını da değişmişti. şimdi adamı bir daha eklemiş. sebebi de adamın doktor oluşu (gerçekse tabi). adam anladığım dolandırıcı gibi bişey. bu doktorum demiş diye adamın peşini bırakmıyor. Adam da istemiyor. terk etmiş. zengin koca merakı başına iş açmış. daha başına ne iş açmak istiyor bilmiyorum. ben buna nasıl bir akıl versem?

0|0
1|9

Erkekler Ne Diyor 9

• başına bisey gelmeden anlamaz adam bildiğin sapik oda ondan aşağı değil ilk gorusmede nedir özel görüntüler herkes yolunda sende karışma ne hali varsa gorsun arada olan sana olmasin

0|1
    0|0
  • Ben bu konuda erkek arkadaşlara yorumlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Samimiyetle. Üzerine ekleyecek kelime yok. Gerçekten insanlar ve özellikle bayanların bir çoğunun anlamasını istediğim. Tanımadığımız bir bayan ile olan muhabbetlerimizde, beklentisiz ve seviyeli bir şekilde fikir alışverişinde bulunabiliyoruz. Bunun farkında başarıların istiyorum. Yorum yapan arkadaşlar gerçekten bu milletin asil evlatları olduğunu kendilerine yakışanı yaparak ortaya koymuştur. Tekrar teşekkür ederim.

0|0
    0|0
  • bırak kendi başına ne olacaksa olsun hak etmiş o

0|0
    0|0
    • 10gün

Aslında sen haklısın

• 10gün

sen ona zengin koca bulsun diye açmadın sonuçta birak ne hali varsa görsün ondan bence uzak dur seni de kendi pisliğine çekebilir bu konu herşeye açık çok dikkat et kendini olayların içinde bulma

• 10gün

Tamam

• Anlıyorum

0|0
    0|0
  • Arkadasligini bitir bence

0|1
    0|0
    • 10gün

En doğrusu dediğin. hiç aklı selim biri değil. zarar gelir böylesinden

• kafayı yemiş arkadaşın

0|0
    0|0
  • akil almayi hak etmiyor

0|0
    0|0
  • Bırak paranın peşinde o istediğini alana kadar durmaz. Sözlerin etki edeceğini düşünmüyorum bu saatten sonra.

0|0
    0|0
  • 😄😄😄😂😂😂
    Arkadaşına söyle
    Zengin koca için biraz geç kalmış
    Biran önce kör topal bişey bulsun, yoksa hayat arkadaşı edinmeden çürüyüp gider

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• üzüldüm valla

0|1
    0|0
Yükleniyor...