Çok çaresizim? yoruldum?

Ben yaşamak istemiyorum artık hayat çok üstüme geliyor. Bu hayatta hiç kimsem kalmadı herkezi sildim içimi dökecek kadar bile kimsem yok artık. her şeyi nevarsa içime attım yıkıldım artık. Böyle birileri varmı?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de yalnızım. Kalabalik bir ortam olunca falan hani yalnızlığa alismisim ya hemen çekip gitmek istiyorum. Ama önemli olan neden yalnizsin?

0|0
    0|0
    • sahte insanlardan bıktım

• Bu kadar niye kafaya takiyosun ki ya. Ne güzel işte tüm sahte insanları silip atmissin hayatindan. Yeni bir sayfa aç hayatına... İnsanlarla ugrasacagina kendine yeni uğraşlar bul onlarla uğraş.

• dediğim gibi yıkıldım kalkamıyorum artık.

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlışın ne biliyor musun? hayatını kişilere bağlaman senin bu devirde düzgün insan bulman çok zor. En iyi arkadaşın yine sen olucaksın. bırak gidenler gitsin sen kendin gibi bir eş bulsan yeter sana. Hayat üzerine üzerine gelebilir bazen senin arasıra kendini kafanı dinlemen gerekli her şeyi unutup günde en az 10 dakika sessiz bir ortamda rahat bir şekilde uzan. Daha iyi hissediceksin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne derdin var mesela birisini aç konuyu konuyu açtıkça diğerlerini otomatik olarak açacaksın zaten bizbizeyiz Gizli kardeşim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...