Üniversiteye başladığımdan bu yana bir tane bile arkadaşım yok?

Neden bilmiyorum ama üniversiteye başladığımdan beri bir tane bile arkadaşım yok kendimi çok ezik ve yalnız hissediyorum kimse yanıma gelip benimle konuşmak istemiyor. Soğuk biri değilim gayet şık ve bakımlı biriyim dir ama nedense hiç kimse benimle konuşmuyor selam vermiyor ya da hadi okul çıkışı şuraya buraya gidelim demiyor.
Kendimi çok yalnız hissediyorum lütfen yardımcı olur musunuz arkadaşım olması için ne yapmalıyım

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• İş "merhaba" da bitiyor. Onlar yanaşmıyorsa sen yanaş :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim de 2,3 arkadaşım var aslında onca kişi içinde daha iyi arkadaşlıklar kurmayı beklerdim ama maalesef istediğimiz gibi olmuyo çoğu yüzeysel , çıkara dayalı ilişkiler. Takma kafana elinden geleni yap samimi ve doğal ol ama kimsenin arkadaş olması için kendini değiştirme , seni seven böyle sevsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaş kelimesi özeldir sana yalanı olmayan güvenini her zaman tam olarak tamamlicaktır arkadaşın olmamasıda güzeldir iyi yandan düşün rahatsın ve kafanı karıstıracak şeyler olmaz daha huzurlu olursun ama emin olabilirsin samimi olucan yanında kendini iyi hissedeceğin iyi bir arkadaşın olacaktır insanları iyi tanı ve iyi seç

1|0
    0|0
  • bazi zamanlar disarda kaldigin oluyor, herkesin basina gelebiliyor. tavsiyem kendine yakin hissettigin arkadas gruplarini izlemen ve ortak nokta cikarman ve onlara bir oneriyle gitmen. pat diye degil tabiki , ortamin durumuna gore. ornegin ; "kizlar bu hafta sonu bizde kahvalti yapalim " sonra dedikodu falan yaparsiniz hoppp bir bakmisin arkadas grubu olmussunuz :)

1|0
    0|0
  • ozaman daha tanısmadıysak hemen

1|0
    0|0
  • Ne guzel iste. Yalnizlik huzurdur.

1|0
    0|0
    • 15gün

Doğru. Ama yalnızlığı yaşamak için kendini insanlardan soyutlamak olmaz. Arkadaş bunu istiyor sanırım.

• 15gün

Bilemem ben soyutladigim bu gunden yana reelde cok mutluyum

• sen arkadaş edinmeye çalış ortak konulari konuşun

1|0
    0|0
  • oda arkadaşım olmasa 1 yılı öyle geçirdim zamanla düzeliyor takma kafana hatta daha çok kafa dinliyorsun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen birilerine hadi şuraya gidelim de

1|0
    0|0
    • 15gün

Bana selam dahi vermeyen ve selamimi almayan insanlara nasıl hadi şuraya buraya gidelim diyebilirim ki ya beni ezikler ler ise

• 15gün

O zaman sen hep tek kalırsın biraz sen girişken ol sınıfta çekingen birileri varsa otur yanına tanış numaranı ver

• Daha yeni

1|0
    0|0
  • Olur bir gün

1|0
    0|0
Yükleniyor...