Sürekli foto istiyor sevgilim?

4 yıldır sevgiliyiz hiç ilişki yaşamadık öpüşmek dışında sürekli tuhaf fotolar istiyor atmak istemiyorum ısrar ediyor kavga ediyor dört yıl oldu diyor istemesi normal mi ve atmak isteyorum nasıl ikna edebilirim

1|0
12|16

Erkekler Ne Diyor 16

• ısterse 14 yıl olsun evlenmeden olmaz bugun foto ıster atarsın yarın başka sey ıster alıstırma iradeli ol

0|0
    0|0
  • Ayrılma zamanı mı gelmiş ne 🤔

0|0
    0|0
    • 17gün

Haklısın

• 17gün

Yanlış anlaşılmak istemem ama yani bana böyle bir şey yaparsa ciddi anlamda sıkılırım. Çok sevdiğim biri olsa bile gerçekten soğurdum

• atma bence 4 yil sabreden seninle ewlenene kadarda sabreder fotodan sonra diger isi ister emin ol

0|0
    0|0
    • 17gün

İstiyor

• 17gün

Aynen

• 17gün

bak bence ikisinede izin verme birak tartissin kavga etsin helalij olduktan sonra istedigini yapar sana ewlenene kadar sabretsin kendi kendine yazik edersin bak bir ayrilsan allah korusun fotolar la seni tehdit etse o istedigi her dkk onunla iliskiye girmwk zorunda kalirsin

• ilginç

0|0
    0|0
  • atma sakın, saklarsa eğer ilerde sana şantaj yapabilir. en yakınında ki bir anda en yakınında ki düşmana dönüşebiliyor

0|0
    0|0
    • 17gün

Tabi çok dogru

• 17gün

seni seven insana istemiyorum lafını söylersen eğer senin istemediğin şeyi istemeyi keser. eğer istemiyorum dediğini görüyor ve hala ısrar ediyorsa bilki kullanılıyorsun

• 17gün

Haklısın

• Nasıl foto mesala istersen ms at ordan konuşalm

0|0
    2|0
  • Sakin ola ki hata yapma. Fotograf istiyorsa artik bu adam seni pek sevmiyor.

0|0
    0|0
  • On yilda olsa atmam oyle bir kiz degilim de baktin zorluyo biter de

0|0
    0|0
  • mastürbasyon içindir 😉

0|0
    0|0
  • Degisik

0|0
    0|0
  • vur kıçına tekmeyi zibidinin

0|0
    0|0
  • At ya ölmezsin. Sevindir erkeğini.

0|0
    0|0
  • Atta al basına belayı, ilerde sana santaj yapsın.

0|0
    0|0
  • yol ver gitsin

0|0
    0|0
  • atma sakın

0|0
    0|0
  • şarapla domuz etini fazlamı kaçırdınız la bu neyin kafası :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• İstemesi normal ama bunu şakayla karışık olarak değilde bariz kızarak söylüyorsa sıkıntı çünkü seni seviyosa bu durumlara katlanmak zorunda sana istemediğin bişey yaptıramaz yani karşına al sert bir şekilde konuş bence nerde duracağını bilsin

1|0
    0|0
  • Sakin yapma. En kotu aninzda bunu tehdit malzemesi olarak kullanir. Adam gibi seven biri zaten istemez o tarz fotograflar...

1|0
    0|0
  • ilgili adam ne güzel...

0|1
    2|0
  • Dört yildir sevgiliyseniz hâlâ zaten 😑

1|0
    0|0
  • atma sakın aslaa... saklıyorsa...

0|0
    0|0
  • atmiyorum de geç mecbur değilsin

0|0
    0|0
    • 17gün

Diyorum sürekli konuyu açıp ısrar ediyor

• 17gün

ayni şeyi israr etmeye devam edeceksen artik konuşmayalim de

• Açıl söyleyeyim derdi belli sevgilinin... isterse 10 sene geçsin senden böyle bişeyleri durmadan istemesi tuhaf ve sen bide rahat değilsin göndermek istemiyorsun.. ve kavga ederek guya üste çıkacak bence sen rahatsız oldugunu yine açık bir şekilde söyle baktın hala istiyor ozm sevgiline ayrılma korkusu yaşat... yani eğer böyle giderse bu iş yürümez gibi

0|0
    0|0
  • kız bagir

0|0
    0|0
  • Uygunsuz fotolar istiyorsa sakın atma!

0|0
    0|0
  • E yuh yani 4 yılda foto isteyeceğine seni alsaymış ya.. Atma sakın almaz seni

0|0
    0|0
  • Normal bence dört yıl az bir süre değil güveniyorsan eğer at

0|0
    0|0
  • Erkekler neden foto ister iyi düsün 😉

0|0
    0|0
Yükleniyor...