Eşinizle aynı yerde çalışmak ister misiniz? Avantajları- dezavantajları neler olur?

Eşinizle aynı yerde çalışmak ister misiniz?Avantajları- dezavantajları neler olur?

0|0
21|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben isterim gözümün önünde olur ama istemem her dakika bir arada olursak sıkılabilir. Yani isteyip istememekte kararsızım :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben saglıklı bir ilişki için aynı işyerinde çalışılmasını uygun görmüyorum, avantaj gibi görünen etmenler uzun vadede pek saglıklı olmaz. her ilişkide kişi evli dahi olsa özlem ve merak olmalı diye düşünüyorum. 7 /24 birbiriyle olmak saglıklı olmaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Ben çalışmak istemezdim. Evli olunca ister istemez kısıtlamalar, yerli yersiz kıskançlıklar ortaya çıkıcak. Sık sık insanın eşini görmesi de ilişkiyi zedeler bana göre. Görmeyince özlemek lazım ki ilişki uzun soluklu olsun.

0|1
    0|0
  • genelde kıskançlık krizleriyle sonuçlanır hiç sağlıklı değil

0|1
    0|0
  • Çalışıyorum zaten. Çoğu zaman iyi. Bazen sıkıntılı

0|1
    0|0
  • Asla istemem , özlemek lazım yüz göz olmaya gerek yok.

0|1
    0|0
  • Hiçbir avantajı yok. Hele bir de kıskanç bir adamsa benle aynı ortamda çalışma konusunda hiç şansı yok sanırım Allah korusun

0|1
    0|0
  • Istemem. Esimi zaman zaman özlemem gerek. Hatta ara sira ben veya o es dost ziyareti icin falan sehir disina ciksin ki özleyeyim

0|1
    0|0
  • sevgilimle çalıştım hiçte güzel değil. Sürekli dip dibe

0|1
    0|0
  • Ben eski sevgilimle aynı yerde çalışmıyordum ama onunla röportajım sırasında profesyonel davranmaya çalışmak renk vermemek vs bence zor

0|1
    0|0
  • olmaz bence ya

0|1
    0|0
  • Araya kiskancliklar girer ben yapamam😊

0|1
    0|0
  • İstemezdin 24 saat aynı ortam sıkar

0|1
    0|0
  • istemem 😂

0|1
    0|0
  • İstemem

0|1
    0|0
  • İstemem. Gün içinde özleyelim birbirimizi

0|1
    0|0
  • farketmez

0|1
    0|0
  • Sağlıklı olmaz. Merak etmeli birbirini özlemeli..

0|1
    0|0
  • Istemem

0|1
    0|0
  • isterdim belkide

0|1
    0|0
  • Istemem

0|1
    0|0
  • Istemem

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Istemezdım işin ciddiyeti kalmaz

0|1
    0|0
  • Çalışırdım problem yok. Erkekler ona baksada eşim onlara özel bir ilgi yakınlaşma göstermiyosa problem yok. Çalıştığım yer de çalışma arkadaşım ya da müşteri çok yakın temastaysa tabiki müdahale ederim.

0|1
    0|0
  • kesinlikle hayır

0|1
    0|0
  • Sürekli birlikte olmak güzel olabilir

0|1
    0|0
  • O biraz zor dağda beraber pkk avlayacağım eşim olamaz sanırım :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...