Bu zamana kadar yaşadığınız anlardan yalnızca birini yeniden yaşama şansınız olsa hangi anı seçerdiniz ve neden o an?

Size ömrünüz boyunca yaşadığınız anlardan yalnızca birini yeniden yaşama şansı verilse hangi anı seçerdiniz, ne yaşamıştınız o an ki yeniden yaşamak istiyorsunuz? Bence çok güzel bir soru sordum hadi cevaplayın😇😇😇

1|1

En İyi Erkek Görüşü

• İlk eşim ilk çocuğuma hamileyken o Manavgat-Oymapınar da idi. Ben askerdeydim. Tank YD. SB. Okulunda. Yemin ettikten sonra bize 3 gün izin verdiler. Hemen otobüs bileti aldım. Sonra eşimi aradım. İzin vermediler gelemiyorum dedim. Sabah kapıyı çaldığımda eşim heyecandan bayılacaktı. Unutamam bu anı.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sevdiğim çocuk bana bir şans vermişti. bir geceye mahsus buluşmuktuk hayatımda ilk defa ağzım kulaklarımda gezmiştim 1 hafta unutmam imkansız saniyelerine kadar hatırlıyorum. tekrar tekrar yaşamak isterdim :(

1|1
    0|0
    • 1 hafta sürmüş en azından bu mutluluğun :(

• evet. ama şuanki acım daha büyük aynı okuldayız ve sürekli bana bakıyor göz göze geliyoruz dayanmak çok zor :(

Erkekler Ne Diyor 23

• Ölümlü dünyada tek bir an yaşamak için hiç hevesli deilim. Ama pişmanım, o ana geri dönüp olayları değiştirmeyi isterdim. Büşramın saçmaladığını düşünüp peşinden gitmediğim ve öncesinde yürüyerek gidelim dediğinde hava soğuk sonra gidelim dediğim o korkunç kasım 2015 tarihi. Son görüşüm oldu. Etrafımda kaç kız varsa da benim için sadece o var

2|0
    0|0
  • 6 yıl birlikte olduğum eski sevgilimle ayrıldığımız anı tekrar şu an ki akılla yaşayıp olayları düzeltmek isterdim. Ama artık nafile :) yeni hayat ve yeni ben yeni insanlar... ^^

1|0
    0|0
  • Otogarda ailem tarafından tekrar askere uğurlanmak
    En son ozaman babamı gördüm, belki gitmezdim
    Allah rahmet eylesin.

2|0
    0|0
  • Cocuklarimin dogdugu ana 2012 yilina giymek isterdim

Minnosun nasil

1|0
    0|0
  • dedemin son sarılması..

1|0
    0|0
  • Aslında hiç düşünmemiştim böyle bir şeyi.

Genelde yaptıklarımdan yaşadıklarımdan pişman olan brisi değilim. Ancak bir önceki şirketimde bana yapılan haksızlıkları görüp sesimi çıkartmamıştım.

Sanırım o ana dönüp hesabımı görmek istiyorum.

0|0
    0|0
  • Geçen sene bir an var hayatımın en değerli anı en unutmadığım gün o

0|0
    0|0
  • babamla son bir gece geçirmek isterdim...

1|1
    0|0
  • Adana'ya döndüğüm günü unutamıyorum

0|0
    0|0
  • Düşündüm de o kadar çok var ki seçemedim bırak kalsın 😅

0|0
    0|0
  • Güzel bir cevap vermek isterdim ama hatırlamıyorum bir şey :D

0|0
    0|0
  • Çıkarmak istediğim bir an var onu cikarirdim yaşamak yerine.

0|0
    0|0
  • Okula ilk basladigim gunu tekrardan yasamak isterdim cunku o gun okulu sevseydim simdi blkide iyi yerlerde olurdum😂😂

0|0
    0|0
  • Üzgün...

0|0
    0|0
  • 14 sene öncesine gidip esranın dükkanda arka tarafta yaptıklarına karşılık vermediğim için çok pişmanım😱

0|0
    0|0
  • 2010 yılı...

0|0
    0|0
  • O kadar kötü ki hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • şuanı secerdim

0|0
    0|0
  • doğduğum anı

0|0
    0|0
  • 3 Eylul gecesini.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 17

• Hatay'dan taşınmadan önceki gün.

1|0
    0|0
  • Üniversite tercihlerini yaptığım ana geri dönmek isterdim. Çünkü gittiğim şehir tüm yaşantımı etkileyecek izler bıraktı bende. Diplomayı elime aldığım an bunu daha kuvvetli hissettim.

1|0
    0|0
  • Ablam vardi halamgille piknige gitmistikk cok eglenceliydi cok mitluyduk tam aileydik o ani tekrar yasamak icin herseyimi verirdim😔😔

1|0
    0|0
  • Birinin yanında olduğum herhangi bir an olsa güzel olurdu.

1|0
    0|0
  • Aynen güzel soru ama keske giZli kullanıcıya acık yapsaydın üniversiteye ilk gittiğim güne gıtmeyı ısterdım 😄😄

0|0
    0|0
  • liseye başladığım zamana dönmek isterdim bende. en güzel anlarım heycanlarım. lisede oldu çünkü

1|1
    0|0
  • 13 Ekim 2005...

1|1
    0|0
  • Hafif rüzgarlı tatlı bir Nisan akşamı.

1|0
    0|0
  • 8 aydır çalıştığım mali musavirin is ilanını internette gormemeyi tum kalbimle dilerdim 😢 yalnız ben bunu yasamamayi yani gormemeyi dilerdim

0|0
    0|0
    • Senin yerine mi ilan :o

• Hayır canım eski şirketinde çalışırken is ilanlarına bakiyordum. ve bu mali musavirin ilanını gördüm ve buraya başvurdu 8 aydır burdayim. girdiğine pismanim. çünkü biraz yanlış kurulmus

• Haa ben de senin yerine verildi ona üzüldün zannettim

• Sorun güzel evet ama sayfa yetmez... Bende kalsin😉

0|0
    0|0
  • 4 Kasım

0|1
    0|0
  • O güzel balkonda hayallerimden bahsederken biraz daha şarap içmek isterdim bir ayna alıp elime gözlerimdeki parlaklığı mutluluğu hevesi son bir kez görmek isterdim

0|0
    0|0
  • Yaşamaya değer bir anım yok.

1|0
    0|0
  • Liseye başladığım ilk günü 😳

0|1
    0|0
  • Lise 3 e geri dönüp tamamını tekrar yaşamak isterim

0|0
    0|0
  • Büyük büyükanneme son kez sarıldığım an.

0|0
    0|0
  • O günü.

0|0
    1|0
Yükleniyor...