Transım, Burdayım, Feministim☮⚧♁?

Bir trans kadın olarak feministim. Feminizm hakkinda bildikleriniz nelerr?Transım,Burdayım,Feministim☮⚧♁?

0|0
5|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende feministim kesinlikle herkes feminist olmalı feminist olmayan topluma çok zararlı bir bireydir.

0|0
    1|0
  • feminizm kocayı buluncaya kadardır

0|0
    2|1
  • Feminist olduğunu bildirmen için üstüne basa basa trans birey olduğunu söylemen gereksiz bence

0|0
    0|0
  • lanet olası evde kalmış dönme pislik

0|0
    1|0
    • 14gün

sen erkeksinde noldu ne degistirdin su ana kadar toplumda? Bacınızi ablanizi korursunuz evden cikarmazsiniz. Sonra onun bunun bacisina bakar laf atarsiniz. Erkekliginiz batsin tühhhhh

• 14gün

he he he hazır cevap abla mi bacı mı korucam tabi gerisi beni alakadar etmez laf atma falan geç bunları toplumu kirletmeye ahlak sınırlarını alt üst etmeye ne hakkınız var cok değerli görüyorsanız kendinizi ziktrin hidin başka ülkeye

• Naber trans

0|0
    0|0
  • Kusura bakma da erkege benziyorsun 😁

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende feministim. Bu konu cok derin bir konu aslinda. Feminizminde turevleri var kendi icinde. Ben mesela cocuklari olan ve evli bir feministim. Neler yapiyorum?

- evde hersey 50/50 bu kadin bu erkek isi yok bizde.
    - Cocuklarin herseyi paylasilinacak
    - ben birini yikiyorsam baba digerini
    - cocuk yaptim diye eve kapanmam, cocuklar 1 yil anneyle kaldiktan sonra krese gider, okula herneyse, bende kendi kariyerimde ilerlerim.
    - yani cocuk yap eve gir, anne es ol olayi bana gore degil, kendimi annelik ve eslikle kisitlayamam.
    - kadinlarin ozellikle evli cocuklu kadinlarin kendilerini bu iki sifat arasina slkltrmis olmalarini siddetle kinarim.
    - burda ozellikle ( kanadada yasiyorum), eslerinden mutsuz ama meslegi ve dili olmadigi icin bosanamayan kadinlari siginma yerlerine filan goturup tercumanlik yapmisligimda var. kocalari bilse evimi basarlar heralde
    - esim karismami istemedigi halde surekli dahil oluyorum.
    - sonra mesela bu kadinlar, surekli cocuklari icin yasadiklarini soyluyorlar, benim icin once mutluluk cocuklarim derler ama dogru degil, insan once kendi mutlu olacak sonra cocugunu mutlu eder.

1|0
    0|0
  • Bravoo diyorumm.

1|0
    0|0
  • Feminizmi sadece kadınlara özgü bir şey sanan cahiller toplaşır birazdan he bide ahlak bekçileri.. hazır ol dkdjdks

1|0
    0|0
  • Erkeklere mi transsin kadinlara mi?

1|0
    0|0
  • trans ne demektir?

0|0
    0|0
Yükleniyor...