Bile bile yanlış kişiyi hayatınıza aldığınız oldu mu?

Hani insan bazen hisseder ya o kişinin kendisi için doğru bir insan olmadığını ama bile bile hayatına alır ve devam ettirir ilişkisini. Bu arkadaş, dost ilişkisi de olabilir sevgili ilişkisi de...

1|1
27|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zarar göreceğimi bildiğim halde vefasiz olmamak için yaptığım oldu. Doğru bildikleriniz size zarar verse de yaparsanız doğru insan olursunuz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle katiliyorum helede bu kisi sevgilinse bn cok kullanirim bu lafi asik adamda mantik aranmaz son derece kinadigi konuyu asik oldiktan sonra istemsiz kendiside yapiverir asik adam herseyi yapar o kisinin kendisine iyi gelmeyecegini bilsede ilerde uzulecegini veya i gelecek goremedigi halde devam etmeside normal karsiliyorum artik anlikta olsa yasamayi severler seven insanlar ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 26

• Arkadas dost herneyse... Maalesef.

1|0
    0|0
  • Çok kez oldu ilki ilk aşkımdı kesinlikle uzun sürmeyeceğini bir gün gideceğini biliyordum ama önemsemedim sadece o anı yaşadım... birbirimize imkansızdık aylarca hasretini çektim bir gün dayanamayıp buluştuk sadece parmaklarını öpebildim... hem ağladım hem öptüm bin kat kahredeceğini bile bile sadece o anı yaşadım acısı bile güzeldi

0|0
    0|0
  • hayatımdaki her insan yanlış ama bunlar çocukluktan bunu ayırt edemicegim yaslarimdan tanidiklarim artık hayatıma fazla insan almiyorum yalnizlik beni daha az yipratiyor

1|0
    0|0
  • aldım almadan önce en yanlış insan diye düşündüm ki herkes tepki verdi ama tanıdıkça hayatımdaki en doğru insan olduğunu anladim

1|0
    0|0
  • kimseyi almadim hayatima 😃

1|0
    0|0
  • Açıkçası geçenlerde aldım bir tane hayatıma hissiyat olarak yanlış kişi anlasamayiz sonu hüsran gibi geliyor ama bilmiyorum artık deneyip görecegim. Umarim hissiyatlarım yaniliyordur.

1|0
    0|0
  • Bile bile hata da yaptım pişmanlığım çok 🎶🎶

1|0
    0|0
  • Ah lanet olsun yaptım çok şükür kurtuldum.

1|0
    0|0
  • Tabi ki, başıma gelmişti

1|0
    0|0
  • Evet oldu

1|0
    0|0
  • Olacak sanırım, bir yandan istiyorum bir yanım da olmaması gerektiğini soyluyor. Ne yapsam, o duygulari yaşasam mı yoksa yol yakinken vazgeçsem mi?

1|0
    0|0
  • Olduu

1|0
    0|0
  • Olabiliyor ama cok gecmeden cıkarıyorsun hayatından

1|0
    0|0
  • zamanında almıştım.. bundan sonra yapmam aynı hatayı

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Kumar oynamak gibidir; yapmam

0|0
    0|0
  • Evet oldu

0|0
    0|0
  • Oldu. kötü olacagina ihtimal veremedim,belki de vermek istemedim. sonra söz Nisan derken her gecen gun daha iyi tanidim ve evlenmeden 1 ay önce vazgectim. simdi en cok kendime kiziyorm o insani hayatima alip bana yasattiklarina izin verdigim icin

0|0
    0|0
  • oldu

1|0
    0|0
  • yok.. bilmeden yandım ben.

0|0
    0|0
  • Etmem😊

0|0
    0|0
  • Maalesef oldu. Çok sevmiştim çünkü. Onun yanlış olduğunu bildiğim halde hayatıma almıştım onu.

0|0
    0|0
  • oldu

0|0
    0|0
  • Olmadi

0|0
    0|0
  • Evet. Hâlâ da hayatımda.

1|0
    0|0
  • Ayyy evet son ılıskımde basıma geldı bıle bıle yanı bı gelsın dıye dua ettım bıde gıtsın dıye

1|0
    0|0
Yükleniyor...