Mezuniyetime katılmak istemiyorum?

Şu an 12. sınıfım ve yıl sonunda mezuniyetimize katılmak istemiyorum. Sınıfın topluca yapılan hiçbir etkinliğine katılmadım bazen sınıf fotoğrafı cekinilecegi zaman fotoğrafta olmamak için ben çekerim diye atlıyorum. Bu hale gelmemin sebebi aslında onlar, ben ezik biri değilim ama 9. ve 10. sınıfta konuşmuyorum diye beni ezik gördüler doğum günü partilerine çağırmadılar. oturacak kimsem olmadığı için öğretmen masasinin önünde 2 yıl tek oturdum mesela. işte geçen sene 11deyken biraz ben arkadaş edindim hepsiyle konusabiliyorum yine de ilk yıllarda yaptıkları aklıma geliyor onları affedemiyorum. Ben yokmusum gibi davranmislardi simdi de ben onlari istemiyorum bu yüzden mezuniyete de katilmak istemiyorum. Ama dogru mu yapiyorum bilmiyorum çünkü 1 kere liseden mezun olucam sonuçta. Şimdi sınıfta tek değilim kendim gibiyim konuşuyorum da ama onlarla anılar bırakmak istemiyorum. Siz olsaydiniz ne yapardiniz?

0|0
4|4

Erkekler Ne Diyor 4

• bnmde hiç fotom yok mesela herkes birbiriyle foto çekinip faceye felan atio 4 yildir kimsenin bnle foto cekinip attigini bilmem çirkinim die mi acaba hepsinin cani cehenneme

1|0
    0|0
  • Katılmak istemiyorsan katılma

1|0
    0|0
  • bende katılmadım zorunda değilsin

1|0
    0|0
    • 15gün

pişman olur muyum diye düşünüyorum

• 15gün

bana da saçmalama diyecek ogretmenlerim var ama durumu anlatirsam hak verirler herhalde

• 15gün

boşver ya gelmiyorum de olsun bitsin kimse seni zorla götüremez

• Benim de lise fotoğrafım yok birşey olmaz

1|0
    0|0
    • 15gün

sen istediğin için mi böyle oldu peki

• 15gün

inşaallah 😉

• 15gün

inşallah😄

Kızlar Ne Diyor 4

• Katılma

1|0
    0|0
  • katilma aman ben katilamadim hic pisman değilim onemsiz bir sey onemli olan universite mezuniyeti

1|0
    0|0
  • kesinlikle katılmalısın ben de en başta istemiyordum pek ama sonradan iyiki katılmışım diyorum o günün heyecanı o kadar güzel ki ileride ailene çocuklarına göstereceğin fotoğrafların olur bir kere mezun oluyorsun ileride pişman olursun

0|0
    0|0
    • 15gün

Ama insanların hepsinden nefret ediyorum öyle birkaç arkadaşım var onlarla fotoğraf çekinmeyi düşünüyorum. Çocuklarıma beni kucumsediler aslında mi dicem eminim ki hepsi liseden sonra buluşur ama benim oyle kimsem olmayacak sonuçta

• 15gün

onlardan nefret etmen mezuniyetini heba etmeye değmez ki katıl sen kendi keyfine bak zaten az kalmış onlardan kurtulmana o gecede bunu kutlarsın :)

• 15gün

ve aslında okulda da yani başka sınıflarda da kazık yediğim bir sürü insan var ben okulda sevilmiyorum ya bir kez daha anladım

• bende istemiyordum arkadaşlarım zorladı katıldım sende katıl pişman olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...