Öğretmen tokadı?

Arkadaşlar iyi akşamlar, benim kızım 5 buçuk yaşında okula başladı. şu an 9 yaşında ve 5. sınıfta... öğretmeni yaşını bildiği halde yan sıradaki arkadaşıyla konuşurken uyarı yapmadan (kızımın dediğine göre; herkes konuşuyormuş) sert bir tokat atmış (bir çok öğrenciye daha önce aynı şekilde davranmış). Bildiğim kadarıyla, hiçbir eğitimcinin şiddet kullanma hakkı yoktur ki bunlar daha 9 yaşındaki çocuklar... Ben ilk olarak öğretmen ve müdürle konuşmak istiyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim, bu konuda tam bir bilgisi olan varsa buyrun, lütfen...

0|0
312

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Bende öğretmen adayıyım bu zamanda çocuğa tokat şiddet yasak hemen hakkinda işlem başlatılması için dilekçe verin

0|0
    0|0
    • peki sizce once ogretmenle konusmak mi, direk sikayet mi?

• Aslında bir kere öğretmeni uyarmak lazim yani sizin çocuğunuza vurma hakki yok bence siz önce bir öğretmenle konuşun benim çocuğuma siz vurasiniz diye göndermiyorum okula deyin eğer bu durum devam ederse hakkinizda işlem başlatip şikayet edecem diyebilirsiniz. Aynen önce konuşun aksi olursa şikayet edin bir kaç aile ile daha görüşüp toplu yapın.

• Teşekkür ederim Ali bey 😊😊

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...