Sizce 'Çok Eşlilik' serbest olmalı mı?

Peki siz serbest olması durumunda eşinize kuma getirir miydiniz ya da eşinize bu konuda izin verir miydiniz?

• Evet, olmalı.
    20% (4)37% (11)30% (15)Oy Ver
  • Hayır, olmamalı.
    80% (16)63% (19)70% (35)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|23

Erkekler Ne Diyor 23

• Tabii ki olmaz böyle bir şey. Ayrıca serbest olmasıyla ilgisi yok. Doğuda hâlâ var kuma konusu, yıllardır da var. Eee, yasak olsa nasıl olacak? Bir şekil yapıyorlar pis olanlar... Mesele karakter...
    Bu aynı, tecavüz serbest olsa, yapar mısınız? demeye benzer. Yasak diye değil, iyi insan olduğumuz için yapmıyoruz onu da... Yoksa yasak olduğu halde yapanlar yok mu? Yani mesele yine karakter... Bana ters, bir kişiyi severim, kuma falan olmaz.

2|0
    0|0
  • bu ülke cok eslilik adı altında her haltı yiyebilecek bir ülke asla olmamalı

2|0
    0|0
  • Erkekler için olabilir

1|0
    3|0
  • Her iki tarafında istemesi yani rızası olmalı, her iki tarafta onaylıyorsa ve henüz bir tane yetmiyorsa doymuyorsa olabilir. Onun hayatı onun kararları

1|0
    0|0
  • bir kizla sevgili olmayi bile beceremiyoz bir kac kisi imkansiz :)

2|0
    0|0
  • Hayır olamaz.

2|0
    0|0
  • bence olmalı tek eşlilik resmen dayatma ve zorbalık. tabi bunda evliliği kast etmiyorum evlilik öncesi hayatı kast ediyorum.

1|0
    2|0
  • kalp bir kişiyi sever onu benimser. kalbi parcalara ayırıp sevebilecek olan varsa buyursun :)

2|1
    0|0
  • hayir

1|0
    0|0
  • 1 tanesini bulduk da 4 ü 5 i kaldı😀

2|0
    0|0
  • Yeterince serbest zaten.

"Herkesin hayatına kimse karışamaz" 😄

1|0
    0|0
  • Kadın da bir kuma getirirse ya?

2|0
    0|0
  • kadınlar kabul ediyorsa erkekler için sorun yok. asıl soru siz bunu kendinize reva görüyormusunuz.

1|0
    0|0
    • 16gün

burada sadece erkekler değil, kadınlar da birden fazla erkekle evlenebilecek. şahsen ben istemem.

• 16gün

bu tür şeyler aile kavramını ortadan kaldırır. güven biter dolayısıyla toplum biter.

• Olmamalı.

2|0
    0|0
  • seni böyle bir soruyu sormaya iten sebep ne olabilir çok merak ediyorum burda kaç kisi ciddi cevap verir ki hem

1|0
    0|0
  • missclick attık düzeltebiliyomuyuz? daha sonra madur olmak istemiyorum :)

1|0
    0|0
  • O 4 kız merak ettim😄

1|0
    0|0
  • Valla ben bir tane eş bulamıyorken, benim de hakkımı yiyen adamın neyse :D

1|0
    0|0
  • İslamda 4 Eşe Kadar İzin Verilmiştir

1|0
    2|1
  • Hayirr

1|0
    0|0
  • 4 tane gari dusunuyum bir

1|0
    2|0
  • Ben çok eşliyim zaten :D

1|0
    0|0
  • Grup ve swinger fantezisi olan temiz bir aile kızı karşımızda

0|0
    0|0
    • 16gün

soru kişisel düşüncem değil, bugün böyle bir tartışmaya şahit oldum ve sordum.

Kızlar Ne Diyor 5

• Olmali diyen kizlarin üstüne kuma geldiğinde de ayni şeyi diyebilecekler mi bakalim😀😂

1|1
    0|0
  • Gereksiz, teki neyimize yetmiyor ki

1|0
    0|0
  • Hayır tabiiki

1|0
    0|0
  • Olmaz , olmayacak ulan nasıl soruyorsun hâlâ?

0|0
    1|0
    • 16gün

soru kişisel düşüncem değil, bugün böyle bir tartışmaya şahit oldum ve sordum.

• Hayır, olmamalı

1|0
    0|0
Yükleniyor...