Kardeşim lisede uyarı cezası aldı?

Arkadaşlar kardeşim anne ve babamdan çok korkuyor. Bana anlattı pazartesi günü okul müdürü herkesi içeri almış. Arkadaşı fenalaşınca mecburan tuvalette arkadaşına yardımcı olmak için beklemiş. İstiklal marşı için de duyuru yapılacakmış. arkadaşıyla birlikte tuvalette yakalamışlar ama hiç acımadan aşağıya indirmişler ve kürsüye yaka paça çıkarıp isimlerini almışlar. ağlayarak anlatıyordu. şimdi bu uyarı cezası mı oluyor lise 4 deyim ben de okula gidiyorum sizce siciline işenecek bir şey mi yani anne babamı çağırırlar mı. sadece kağıda ismimizi numaramızı ve sınıfımızı aldılar dedi. ciddi bir şey mi ileride siciline işlenip kötü bir şey olur mu?

0|0
2|11

Erkekler Ne Diyor 11

• Yaka paça kürsüye çıkartan hoca hakkında şikayette bulunun toplum içinde küçük düşürmekten, ceza vereceklerse savunma hazırlarlar arkadaş rahatsızlandı yazar bir şey olmaz, savunmaya rağmen ceza verirlerse karara itiraz edebilirsiniz dilekçe yazarsınız tam hatırlamıyorum yönetmeliğe bir bakın sanırım tekrar karar veriliyordu daha da olmazsa okuldan bağımsız üst konsey karar doğrumu diye bakıyordu muhtemelen ceza almaz alsada önemli değil uyarı ciddi bir şey değildir sene sonunda silerler. Siz yine de o hocadan şikayetçi olun.

3|0
    0|0
    • 11gün

evet okula gidip konuşmayı düşünüyorum zaten. teşekkürler

• Olaya geniş pencereden bakmıyorsunuz! Kardeşinin hatası yoksa en azından ailenizle rahat konuşmalısınız. Bunda aglayacak bir şey yok herkesin hataları olabilir.

İkincisi bu uyarının hiçbir zararı olmaz. Bu basit uyarılar hatta disiplin kurulu bile çoğu kez öğrenciyi eğitmek için birer araç. Bir öğrenciye uzaklaştırma cezası vermek kolay değil. Bunlar dert diil, daha hayatta başınıza neler neler gelicek. Ben 21 yaşındayım anlatsam roman olur

1|0
    0|0
    • 11gün

ben de hani sıkıntı yaşanıyor ya devlette çalışamıyorsun felan ondan endişelendim

• uyari cezasi alirsa birsey olmaz siciline islemez ama istiklal marsindan kacmissa kutsal torenden uzaklastirma alabilir.

1|0
    0|0
    • 11gün

söylediğine göre başlık atıp isim almamışlar. zaten koroda felan değil sadece ileride devlet dairesinde felan çalışmasına engel olur mu

• 11gün

teşekkür ederim

• 11gün

rica ederim

• Hiç bir sey olmaz

1|0
    0|0
  • Resmen sana olmuş :D

1|0
    0|0
    • 11gün

kardeşime neler olduysa ceremesini ben çekiyorum zaten 😄😄

• benim 500 kere almislardi ismimi hicbisi olmadi

1|0
    0|0
  • Sebebi varmis zaten , birsey olmaz merak etme

1|0
    0|0
  • haketmiş onun artık hayatı kaydı

0|0
    0|0
    • 11gün

o kadar ciddi bir şey olacağını sanmıyorum açıkcası söylediğine göre de haksızlık yapmışlar. arkadaşım tuvaletteydi rahatsızlandı nöbetçi öğretmen bizi hemen dışarı çıkardı dedi

• Beni disipline vermişlerdi. Bir şey olmaz bir daha yapmasın :D

0|0
    0|0
  • Ataralar onu okuldan başka okul bakın :D ya da evlendirin gitsin :D

0|0
    0|0
    • 11gün

böyle yorumları hiç sevmiyorum işte. sen kimsin allah aşkına? Kardeşim fen lisesinde okuyor sizin gibi insanlar kadar düşük seviyeli bir insan değil. haddini bil. evlendirin gitsinmiş. düzgün konuş

• 11gün

söyledim demişim söylemedim yazacaktım

• 11gün

Ne ciddiye aliyor be kendini brehhh:)) benden ustun kimse yok herkes anasindan ayni cikti :)) ustunmus perhhh

• işlenir üniversitede yurt konusunda sıkıntı yaşar

0|0
    0|0
    • 11gün

vallahi kime inanacağımı şaşırdım. internetten araştırdım çoğu kişi sicile geçmeyeceğini bir daha yaparsa kınama bir dahakine disipline gideceğini yazmış

Kızlar Ne Diyor 2

• Fen lisesi idaresi çocuğu nasil yaka paça kürsüye çıkarıp millete rezil eder anlamadim. endustri meslek mi bu. Kardesin 9 a falan gidiyor herhalde

1|0
    0|0
    • 11gün

evet 9. sınıf ya kendi abarttı ya da öyle gidip konuşacağım zaten

• 11gün

Gerekirse tehdit et. eger gerçekten kardesine o muameleyi yaptiysa suc duyurusunda bile bulunursun.

• 11gün

anladım teşekkürler

• keyfi olmamış ki anlatır durumu

1|0
    0|0
Yükleniyor...