Dıbı görünce insanları çılgına çeviren nedir?

Neden dudak/dirsek değil de dıbı A. M. mesela? Dıbının kendisi yok ama fotoğrafı var diyelim. Yine de çok ilgi çekiyor. Bunun sebebi bilinçaltımız mı? Dıbının değişik şekli mi? Yoksa kültürel olarak her gün, sokakta açıkta rahatça gezen kimseler olmayışımız mı? Afrikalı bazı kabilelerde kadınların üstleri açık. Ama bizde öyle değil, göbek bile tahrik edici kabul ediliyor. Hele ki Araplar ayak bileğinden bile tahrik oluyorlar. Ama ben özellikle * meselesini merak ediyorum; çünkü kendiminkini düşünmek bile bana heyecan veriyor. (Abazanları dışarı alalım.) (Lütfen bilimsel yaklaşın.)

0|0
1|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Görünmeyen herşey ilgi çeker bir kutu koysam içine hiç bakma desem illakl bakarsın

1|0
    0|0
    • 14gün

Sence görünseydi yine bu kadar ilgi çekmez miydi? Oturan, çıplak bir kadının alttan görüntüsünü düşün. Ne duygusu uyanıyor? Şiddet mi? Sokma dürtüsü mü? Sığınma dürtüsü mü? Şekil meselesi üzerinde daha çok düşünüyorum.

• 14gün

Teşekkürler!

• 14gün

Rica ederim

• bazen şöyle bişey var bir kadın cıplak tahrik etmez ama seksi bir elbise tahrik eder ayrıca afrikayla ya da ülkelerle kıyaslama olmaz herkesin yaşam biçimi inancları farklı afrikada cıplak dolaşanlara hergün porrno izlettir sonra hergün tuttuklarını becersinler

0|0
    0|0
    • 14gün

Şeklinin gözüne hitap ediyor olması mı yoksa dokunma dürtüsü mü ön planda sence?

• 14gün

Siz erkekler,"Ben hiç dıbı görmedim" lafını etmeyi neden gerekli buluyorsunuz?

• 14gün

Cunku cok soruldugu konusu gectigi icin

• Ablaya herif gönderelim :D

0|1
    3|0
  • Dıbı neki bacim 😒

0|0
    0|0
    • 14gün

Xper seviyem cinsellik konulu paylasim yapmaya yeterli degil. O yuzden inci sözlükteki gibi sansür kullanıyorum. Dıbı =a. m

• İçgüdülerimiz diyelim sen dıbı deyince bile bende hafif bir heyecanlanma oluyor neden çünkü bu dna'm da kayıtlı ayrıca merakımda var bu nasıl bir şey ki beni bu kadar değişik duygular içine sokabiliyor? Belki de şekli belki gizemliliği belkide hiç canlısını görmediğim içindir. Kim bilir?

0|0
    0|0
    • 14gün

Sadece erkekler heyecanlanmıyor ama. Dnada nasıl kayıtlı? Soyun devamı? Zevk? Estetik? Şiddet? Sığınma, anaçlık?

• 13gün

Bu biraz bizimde dikkat algılarımızdan kaynaklanıyor bir ferre yıldızı dıbı görünce bizim kadar heyecanlanmıyor çünkü alışkın ama bazılarımız alışkın değil. Beyin dıbıyı görünce hormonların salgılanmasını sağlıyor çünkü üreme en temel içgüdülerden birisidir. Şeklide cezbedici saklı bir kutu gibi seninde anahtarın var anahtarı deliğe sokunca neler olucak diye meraklanıyorsun bide. Vücuttan atılan spermlerin verdiği rahatlık hissi. 2 organın birleştiği andaki uyum ve senkronize olma durumu. Kısacası bir ihtiyaçı giderme isteği.

• 13gün

teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• freud okuyabilirsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...