Ne meslek olmalıyım?

Arkadaşlar lise sondayım hala ne okumak istediğim karar veremedim çok karıştı kafam üç meslek arasında kaldım fotoğrafçılık, güzel sanatlar, psikolog ucunu de seviyorum bilgisi olan yazabilir mi sizce én zevkli ve en çok kazanan meslek bunlardan hangisi? Sizce hangisini seçeyim :/ ?

Güncellemeler:
11gün Sizce? Yardım?

1|0
3|4

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence sınav sonucuna göre değerlendir ama hedefin aralarında ki en yükseği olsun yani psikolog

0|0
    0|0
  • Psikolog bence

0|0
    0|0
  • Meslek olmak😑

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Valla yeteneğin varsa guzel sanatlara git , artık garanti gözüyle bakılan meslekler bile sonu ne olduğu belirsiz. En azından yeteneğinin peşinden gitmiş olursun

0|0
    0|0
    • 11gün

Doğrudur ama iş bulmak sıkıntı değil mi onda resim ogretmenliginden başka iş yok

• 11gün

Klinik açarım hastanede çalışırım okulda bile calisanilirim rehber hoca olarak iş çok bence

• 11gün

Öyle olmuyor o işler de se bilirsin yine de

• Hangi mesleği yapmalıyım diyecektin herhalde. Yani bana kalırsa psikolog olabilirsin. Diğerlerinde iş yok.

0|0
    0|0
    • 11gün

Fotoğrafçı olup dünyayı gezmek gibi bir hayalim vardı kucukten beri ama hayal gibi gorunuyor

• Psikolog

0|0
    0|0
    • 11gün

En mantıklısı o geldi bana da

• ne meslek olmalıyım diye soru soruyorsan ben senin okulu bitirebileceğinden dahi şüphe ederim.

0|0
    0|0
    • 11gün

ne alaka öylesine sordum kardes

• 11gün

anlamayacak birşey yok, o zaman her cümleni hayatta oyle kur türkçeden dil bilgisinden uzak, anlamlı cümle yazamıyorsan sıkıntı sende be güzelim. sınavda da boyle yapıp hocana de anlamıyormusunuz diye. komik çocuk : ) en basit cümleleri bile kuramıyorsun ki.

• 10gün

Kurarım sana ne sen okumuşsun ya bu beyinle bende okurum merak etme :)) "Güzelim" "komik çocuk" bunlar nasıl bir hitap şeklidir önce insanlara saygılı ol, düzgün konuş. Millete gelip yorum yapacağına git önce insanlık, edep öğren.

Yükleniyor...