EVDEN KAÇICAM DAYANAMIYORM ARTK?

Ailem beslemeymişim gibi davranıyor. 18 yaşıma geldim kafayı yiyicem hiç bir haltada izin vermiyorlar. evden dışarı adım atmıyorm. daha önce kafalarını öne eğdiricek hiç birşey yapmadım. mahallede kızların yapmadığı kalmadı genede ailesinin göz bebegi gibiler... yaşıtlarım geziyor, istediklerine sahipler... ben ezik gibi yaşıyorum. yetmiyor agızlarına geleni söylüyor, küfür dahi ediolar yemin ederim ben hiç bişey yapmıyorm. hep içime atıyorm böyle böyle hasta oldum başıma gelmeyen hastalık kalmadı veremde oldum sedefte, zatürrede,... neden böyle yapıyorlar bilmiyorm ama kafayı yiyecegim.. annemin iki altını var bir 30 a yakın dolar biriktirdim kaçmayı düşünüyorm yoksa intihar edicem artk dayanacak gücüm kalmadı. ama nereye gidicem bilmiyorm

0|0
1|4

Erkekler Ne Diyor 4

• sakın kaçma senin adina çok üzüldüm annenle ya da ablan falan varsa otur konuş maddi manevi yardima ihtiyacın varsa çekinme kardeşim ama evden kaçmayı aklindan çıkar

0|0
    0|0
    • 9gün

Çok teşekkür ediyorm ama annemle konuşamıyorum annem sürekli babamı bahane eden bir kadın idare etmiyor. Hiç bişeyi alttan almıyor. Üstüme çok geliyo ablamda yok en büyükleri benim iki erkek kardeşim bir kız kardeşim var üç yaşında

• 9gün

kardeşim konuşmaya çalış tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır diye boşuna dememisler ya durumun çok zor anlıyorum ama evden kaçmak falan çok kötü bişey sakin yapma bunh

• Kocaya kac yoksa telef olursun.

0|0
    1|0
  • okulun yok mu senin

0|0
    0|0
    • 9gün

Üniversite 1

• 9gün

beni ekler misin sen

• 9gün

Göndermediler. Beklenen hareketi yaptılar

• saçma sapan düşüncelere girme aklı selim konuşalım bir seninle yardımım olur belki

0|0
    0|0
    • 9gün

Ya da ölmek başka çıkış yolu yok gibi görünüyor

• 9gün

ne alakası var saçma sapan düşünme ölünce geri dönmek için can atarsın bu benim ki dert değilmiş dersin

Kızlar Ne Diyor 1

• sakin yapmamalisin sonucta onlar senin ailen Şu an senin buyudugunu gordukleri icin seni kaybetmekten digerleri gibi olmandan endise duyuyorlar, empati yaparak onlari daha iyi anlayabilirsin normal oyle seyler abartma

0|0
    0|0
Yükleniyor...