Neden insanın hayatında herşey üst üste gelir?

bişgisayarım bozuldu ve düzelmiyor. ömrü bitti. üni. son sınıftayım tez hazırlamam lazım. bir programa çok sıkı çalışmam lazım birkaç ay içinde. yazın il dışına çıkmam lazım çalışmak için. tüm bunları yapabilmek için para gerekiyor. ve o da bende yok.
bilgisayarım bozuldu bilgisayar alamıyorum para yok. yazın çalşmadan evvel staj gerekiyor bunun için kendim masraf yapmam lazım para yok. çıldırıcam artık. küçücük bir yerde yaşıyorum iş yok. ve okulum var.
bunları şu an neden yazdığımı da bilmiyorum, birileriyle paylaşmak istedim heralde. çok sıkıldım bunaldım artık.
etrafımda sürekli durumu iyi olup burs alanları gördükçe , şu lanet olası suriyelilere verilen onca imkanı gördükçe , benim gayret içinde olmak isteyişime karşın birşeyleri sırf para yüzünden yapamıyor olmak çok canımı sıkıyor. bu sebepten annemi babamı da üzüyorum. ne yapıyım ben bilmiyorum artık?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz kötü bir durum ama Allah büyük bir kapı açar illah :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dua etmeyi ve rahatlamayı dene

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Herşey düzelir merak etme isyan etme sana bişey kazandırmaz

1|0
    0|0
    • 14gün

ya isyan etmiyorum. ama insan çıldıracak gibi oluyor. herşeyin üst üste gelmesi elinden birley gelmemesi. bir de aslında sorunum büyğk birşey değil. kimi insanlar için beş kuruş edecek miktarlar sebebiyle geleceğim etkileniyor. insanım canını sıkıyor işte bu durum

• 14gün

Tabiki canının sıkılması normal. Kim olsa sıkılır. Ama bunun seni daha fazla etkilemesine izin verme. Geçmişte yaşadığın sorunları düşün. Bir şekilde hrpsi geçiyor ve unutuluyor :)

• okurken içim karardı, umarım bir çıkış yolu bulursun

1|0
    0|0
  • Hayatın tabiatı bu...

0|0
    0|0
  • nerelisin sen 😑

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...