İnsanın yüreği büyükse çöl kadar, o yüreğin vahası nedir? Nedir senin vahan?

İnsanın yüreği büyükse çöl kadar, o yüreğin vahası nedir? Nedir senin vahan? Bana hayal gelen ne orda? İnsan bir gönüle girince en çok istediği şey nedir?

4|0
30|11

En İyi Kız Görüşü

• Gülümsedim😊
    Sen benim hayalimi koymuşsun fotoda:)
    Yüreğimin büyüklüğü sadede sol yumruğum kadar

0|1
    0|0
    • 17gün

fiziki büyüklük müdürki önemli olan? madde de değil işimiz manada :)

• 16gün

lee bon diye bir arkadaş var bu her toplum da bir kitlenin olduğunu bu kitlenin sadece güdülmek için olduğunu söyler.
      bu olacaktır özgün insanlar yön verirler hayata.
      kadınların özgürlüğünü yine kadınlar kısıtlıyor aslında
      anne kız erkek çocuğu arasında ayrım yaparak başlıyor bu duruma.
      bunun için ilk başta ahlak ve eğitim gerek insanın nasılki vucud midesinin gıfaya ihtiyacı varsa
      aklı midesin de
      kulak midesinin de
      göz midesininde gıdaya ihtiyacı var.
      bunlarıda fast food tarzıu besinlerle beslersek ortaya obez insanlar çıkacak
      obez sağlıklız
      sağlıksız görüntü
      sağlıksı işitilenler
      sağlıksız duyulanlar
      ve neticesinde dilden dökülen sağlıksız sözler.

• 1gün

Teşekkür ederim:)

En İyi Erkek Görüşü

• Ölüm.

0|1
    0|0
    • 17gün

bak ne yazıyor kitapta aklıma geldi yazmak itiyorum sana
      hayatımıza girmiş ve orada suçlu ilan edilmeden çıkmayı başarmış kaç kişi var? bu kadar çok suçlunun hayatımızda birikmesi bizi kuşkulandırmıyor muydu? bunca suçlunun ancak bir hapishanede bir araya geleceğini hiç düşünmüyormuyduk?

• 15gün

Yanlış anladın askeri ceza evinde değildim. Mahkum da değildim. Ceza evinde askerlik yaptım.

• 15gün

Alakası yok ama yeri gelmişken söyleyeyim. Hani milletin dilinde bir türkü var ya tecavüzden girmişsen işini bitirirler felan. Hepsi hikaye. Hayata dönüş operasyonundan sonra devlet hapishanelerdeki denetimini arttırmış. her koridorda bir kamera var. Üstelik avrupa birliğine uyum yasaları kapsamında mahkumlara bir sürü hak tanınmış. Düşün ki beyinsizin teki bir baltaya sap olamamış elli tane torpil bulup zorla gardiyan olabilmiş. Ayda ikibin iki yüz tl maaş alıyor. Şimdi bu adam tecavüzcüye bir tokat atsa ve kameraya yakalansa mesleğinden olur. Kimse böyle bir şeyi göze almadığı için kimse tecavüzcülere dokunmuyor. Zaten tüm koğuşlar aynı suçtan yatanlarla dolduruluyor. Filmlerde kaldı o 60 kişilik koğuşta tecavüzcüyü şişleme olayları.

Kızlar Ne Diyor 29

Erkekler Ne Diyor 10

• insanlarin ulasamadiklari hersey hayalidir... örneğin bu benim için telefonsa senin icin arabadir digeri icin motordur. sakat bir insan saglikli olmayı ister, hasta biri iyilesmek ister.. kisacasi insanin isteyipte ulasamadigi herşey bir vaha dir...

0|1
    0|0
    • 17gün

insanların ulaşmak istedikleri herşey hayaldir...

• 16gün

saygılar :)

• 16gün

estağfurullah hocam :) saygilar bizden 😊😊

• O çölde yalnız olmadığına güvenmek istiyor
    Sevildiğinden emin olmak istiyor
    Sevdiğinden emindir zaten
    Sevildiğinden emin olmak zordur

0|1
    0|0
  • Bir yudum sevgi

0|1
    0|0
  • Bir gönüle girmek nasiptir, Orada kalmak ise marifet diye çok güzel bir söz söyler Serdar Tuncer

1|1
    0|0
  • ulan nasıl bir soru sordun yorum yapamıyorum kusura bakma

0|1
    0|0
  • Benim yüreğim çöl de su aramak gibi bir şey...

0|1
    0|0
  • Dil, sevilmek ister.. Severken bencildir, görmek ister, duymak ister.. Çöl aldatıcıdır serap ellerinden kayar gider..

0|1
    0|0
    • 17gün

serap görmek istersen elinden kayar ama gönlünden kaydırma gördüğünü serap diye gönülden kayan umut olursa ne dile gelmez artık o mutluluk..

• 15gün

Yoruldum patron, umut tükendi..

• Huzur

0|1
    0|0
  • düşünmedim hiç

0|1
    0|0
  • Onun su gibi yuzu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...