Sizce Allah varmı?

Sizce yukarılarda bir yerde bizi izleyen biri var mı

• varSizce Allah varmı?
    87% (20)100% (11)91% (31)Oy Ver
  • yokSizce Allah varmı?
    13% (3)0% (0)9% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|5

Kızlar Ne Diyor 6

• Kanks ben allah katında kat görevlisiyim, ama daha adresini bile bilmiyorum. Adresini yollasa da çekirdek göndersek, izlerken iyi gelir, sıkılmaz.

0|1
    1|1
    • 13gün

Sıkıldığı zaman farklı zevkleri var.
      bir kaç tane müslüman ülkeyi birbirine düşürüp sinema keyfi yapıyor. Her nedense hep kendisine inananlar birbirini doğrayıp tecavüz ediyor ve ateistler kötü oluyor

• 13gün

:( üzdün be şu an. spoiler gibi oldu.

• Bunu nasıl sorgulayabilirsin? haşa. Allah tabiki var. eğer müslümansan ve yanılgıya kapıldıysan dinin zedelenmiştir.

0|1
    1|0
    • 13gün

Komiksin 😀

• 13gün

komik değilim. sen bu soruna cevabımı komik bulyorsan bir doktora görün

• 13gün

Sende en az benim kadar ateistsin..
      Eğer Allah varsa, sen benden fazla yanarsın..
      Sevgilinle aynı evde yaşayıp, sağda solda Allahçı gözükmek allahının çok ilgisini çekecek 😉😉

• Niye böyle bir düşünceye kapıldınız?

0|0
    1|0
  • Bence allah yok. Çok düşündüm. Her müslümanın allaha inanmayan birine verebileceği en klasik cevap "hiç bir şey yoktan var olmaz mutlaka bir yaratıcıya ihtiyacı var" olurdu. Biz diyoruz 2 atom çarpıştı ve evren oluştu. Direkt olarak müslümanların cevabı ise "o 2 atomun bir yaratıcısı olması lazım" olurdu. Allah yaratılmamıştır bir yaratıcısı yoktur yani kendi kendine oluşmuştur. Ee o zaman kendi kendine yaratıcıya ihtiyaç olmadan var olmak mümkün. O 2 atom kendi kendine yaratıcısız bir biçimde oluştu ve bu evren meydana geldi. Ayrıca bu evrendeki düzen tesadüf olamaz diyenler olursa "evrim" adlı kitabı okumalarını ve bu sorularının da cevabını almalarını tavsiye ederim. Sonuç olarak allah yok.

0|1
    0|1
    • 13gün

Ve en iyi görüşş 😎

• 13gün

Teşekkür ediyorum :)

• Var.

0|1
    1|0
  • Tabi var

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Uzaydan geldik uzaya gidecez

0|1
    0|0
  • Allah İslam öncesi kabedeki putlardan birisinini adıdır el-ilah - alilah sözünden gelir bir tanrı vardır muhakkak ama bu put allah değil

0|1
    0|1
  • ya varsa?

0|1
    0|0
  • Bence yok

0|1
    1|0
    • 13gün

Ankete oy atda fazla ezik kalmayalım dostum 😎

• Evet, var

0|0