Erkek arkadaşım uyuşturucu kullanıyor?

Galiba erkek arkadaşım uyuşturucu kullanıyor gözlerinin altı sürekli kızarık sosyal medyada sürekli psikodelik resimleri paylaşıyor sizce bağımlı mi? Bağımlıysa napabilirim ona nasıl yardım ederim?

0|0
4|7

Erkekler Ne Diyor 7

• Her uyuşturucu içen bağımlı olmaz.. Ayrıca kişi kendi istemediği sürece amatemde yataklı tedavi de görse bırakmaz.. Amateme tedavi olmak için yatıp orada eroine başlayan kız biliyorum..

0|0
    0|0
  • Sen birsey yapamazsin. Yapabilecegin tek sey ailesini bilgilendirmek. Amatem e gitmeden kurtulmasi zor

0|0
    0|0
    • 12gün

Ailesi aşırı dindar öğrendiler polise ihbar ederler

• 12gün

İnan bana etmeleri onun icin daha hayirli.
      Benimde kiz arkadasim kullaniciydi, benden yuz buldugu ve nazi gectigi icin pek yol alamadik. Ne zamanki elimi cektim ustunden ozaman adim atmaya basladi.
      Ya ben ya o demeyi bilmek lazim. Cunku sonu yok bunun.

• Tedaviye götür ama bu kolay olmayacaktır red edecektir

0|0
    0|0
  • psikolojik baskı yapmadan konus herkes Bu tarz şeylerin zararlı olduğunu bilir... nedenini sor.. dertles

0|0
    0|0
    • 12gün

Konuşmaya çalıştım beni tersledi

• 12gün

mm samiyetiniz ne bilmem ama senin de istediğini belirt.. gene terslerse seviyor... yok davet ederse senin zarar gormeni isteyen biri ne kadar mantıklı.. .

• yardım etme. hazır da evlenemişsin kaç kendini kurtar. bunun sonu yok

0|0
    0|0
  • Mokoko

0|0
    0|0
  • hemen polise ihbar et

0|0
    0|0
    • 12gün

Ciddi misin? Kullansa bile tedavi ettiririm ihbar etmem

• 12gün

Niye

• 12gün

o kafasında biteremediği sürece tedavi hiç bir işe yaramaz. yani tedavi süreci zaten onun kafasında olan süreç.

Kızlar Ne Diyor 4

• Bazıları genetik oluyor her gözünün altı mor olanı müptezel sanma.

0|0
    0|0
    • 12gün

Çok fazla ama sosyal medyadada sürekli uyuşturucu resimleri paylasiyor

• 12gün

33 yaşında

• 12gün

Hmmm bağımlıysa eğer yapacağın bir şey yok konuyu açsan da muhtemelen inkar eder. Bir şekilde ne kullandığını öğrenmelisin ama. Hareketlerinden falan da belli olur zaten agresiflik tutarsızlık vs.

• benim kocamda kullanıyor bunu onunla sakince konuşman lazım ve öncelikle kesin kullanıp kullanmadığını ögrenmen lazım

0|0
    0|0
    • 12gün

Kullanıyor galiba geçen gün bana neden yokken tavan dönüyor dedi şaka yaptı sandım önce

• 12gün

Çok zor canm

• OnunLa konuş bu konuyu

0|0
    0|0
    • 12gün

Tersliyor beni konuşmaya calistim

• sor ona.

0|0
    0|0
    • 12gün

Konuyu açtığımda konuyu değiştirdi surekli