Biricik oğlunuz 18'li yaşlarında ve size beklenmedik bir anda bir kızı hamile bıraktığını söyledi. Ne hissederdiniz?

Biricik oğlunuz 18'li yaşlarında ve size beklenmedik bir anda bir kızı hamile bıraktığını söyledi. Ne hissederdiniz?
ve ona ne söylerdiniz?

1|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• Olan olmuş geriye alamayacağımız bir durum bu... sahip çıkarım. Ne kızı nede oğlumu dışlayıp kötülüğe maruz bırakamam... bireyler anne babanın davranışına göre topluma faydalı ya da zararlı bir tutum sergiler... erken yaşta bu sorumluluğu ona vermek bence en güzel ceza olur..

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiyhhh fotooo ❤️❤️ Kim woo bin aşkımmm💜💜

1|0
    0|0
    • 16gün

kız niye kendini gizledin Kim Woo Bin aşktır. dd 💗💗

Erkekler Ne Diyor 11

• A. gorum adamın hayırdır mk erkek çocugu falan dınlemem oğlumda olsa kemiklerini kırarım sen kim kopeksınkı bır kızla yakınlasman oluyor diye olaya el atarım haliyle bu iş b0ka saracak ailelerle irtibata geçicez tatlıya bağlamaya calıscaz baska ne yapabilirim mk

1|0
    0|0
  • Oğluşuma arabamı verir; "karı yanındayken düz duvara vur oğlum, o çocuk düşsün, sonra ayrılırsın" derim.. Büyük bir beladan kurtarırım canım oğlumu..

1|0
    3|1
  • hlal oğluşuma aslanım benim evlenmek istersen hadi şekeri çiceğini hazırla istemeye gidelim vermek zorundalar artık istemezsen boşver canın saolsun arada çocuğuna bakarsın

1|0
    0|0
  • bebeği aldırmaları için yardım ederim. evlenecem diye tutturursa da kendi bilir.

2|0
    0|0
  • İşin özüne inmeden hüküm veremem.

1|0
    0|0
  • torunum olacak sevınırdım ama anası kım acaba nasıl bırı oda onemlı

1|0
    0|0
  • "salak sıralamayı karıştırmışsın önce evlenecektin!" derim.

1|0
    0|0
  • Dayagı yer kızı eve alır oğlanı döve döve atarım dışarı kıza ben bakarım

1|0
    0|0
  • hemen evlendirirdim sevsede sevmesede

1|0
    0|0
  • helal kocuma derdim

1|0
    2|0
  • Allah korusun ya öyle oğlum olamaz benim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Çok kötü hissederdim ve eğer ikisi de istekli olarak bu işi yapyıysa çocuğuma kızın her türlü sorumluluğunu almasını söylerdim.
    Eğer çocuğum zorla yaptıysa çocuğumu evden gönderip o kıza bizzat evimde ben bakarım.

2|1
    0|0
  • oğluma önce sakince bir tokat atar sonrada hiç bir şey olmamış gibi yeni gelinime yardım ederdim. zaten hayatı boyunca o tokatı unutamaz

1|0
    0|0
  • kız olsaydı doverdik mesela ama erkek olunca vay aslan oğlum mu derdim ki işte tam anlamıyla zihniyetin ahlakın olculdugu bir soru. Eğer 18 inden küçük bir kızı hamile biraktiysa kendi ellerimle polise verirdim doverdim ya ben oğlumu

1|0
    0|0
  • Oğlumu döverim 😊

1|0
    0|0
  • Evlatliktan red ederim evden kovar neyaparsan yap derim pisman olsun

1|1
    0|0
  • Zorla yaptiysa elimden cekecegi var ama ikisinin istegiyle olmussa evlenicekler baska yapicak bisey yok ovunmezdim yani

1|1
    0|0
  • Yapıcak bişey yok oglum derim kötü hissederim ama aldırmasını isterim kızın, sonucta ikiside daha kücük iş sahibi değiller bidaha böyle yapmamalarını söylerim ve kızı bırakmamasını söylerim

1|0
    0|0
  • Bebegi aldirtirim hayatını maffetmeye gerek yok

1|1
    0|0
  • Eşek sudan gelene kadar dayak... Kaçarı yok.

1|1
    0|0
  • oğlum derim iyi halt etmişsin, kazığı soktun bize gerisini sen düşün benim güzel kardeşim oğlum

1|0
    0|0
Yükleniyor...