Hangi partilisiniz? Seçim olsa oyunuz kime? Ben bir Tayyip sevdalısıyım. Dolar 5 lira olsa yine desteğim TayyipeAnketli?

Ben Türk Milliyetçisiyim. Tayyipe aşırı bir hayranlığım var. Dolar 10olsa yine oyum desteğim Tayyipe. Adanada yaşıyprum. Sokaklara çıkıp dağa taşa her yeree Tayyip çok yaşa, Başkan Tayyip yazasım geliyor.

• AK PARTİ
    30% (8)48% (12)38% (20)Oy Ver
  • MHP
    26% (7)4% (1)15% (8)Oy Ver
  • CHP
    37% (10)40% (10)38% (20)Oy Ver
  • hdp
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • VATAN PARTİSİ
    4% (1)4% (1)4% (2)Oy Ver
  • LDP
    3% (1)4% (1)5% (2)Oy Ver
  • DSP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
12gün Ben kurt gibi zeki elit biriyim. Dünyayı suya götürür susuz getiririm. Dolarlarım vardı. DolaRı çok seven biriydim. Birden artınca lirada yakalandım. Dolar bazında eridi param. Ama en büyük aşkım dolar bile Tayyipin yanında bir hiçççç.
12gün Tayyip benim sevgimi kazanmışki demekki dolara olan aşkım bile tayyipe olan desteğiğmden beni vazgeçiremiyor... Tayyipi çok aşırı seviyorum. Dolar neymiş Tayyipin yanında. Atatürkten sonra en sevdiğim kişi Erdoğandır. En büyük aşkım dolarlardan bile vazgeçtim şimdilik. Tayyip daha değerli benim için.

0|0
8|18

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 18

• Dindar chp li😂😂

0|1
    0|0
  • bende onu desteklerim ama bu dolar mevzusu onla alakalı değil. herkes Amerikanın özgür olduğunu sanıyor. hani burda faiz lobisi dendiğinde millet tiye alıyorya. orda babası var bu mevzunun. ilk banka sisteminden beri bu böyledir. kendi cepleri dolup ülkelerde ki döviz rezervi belli miktarın altına indiğinde bak nasıl düşüyor.
    dünya da ki hiçbir olayı devletler çıkarmaz. savaşlar bile silah tacirleri yüzünden çıkar. ve belli gruplar (faiz lobisi diye biliriz) bu şirketlerin hepsinde hisse sahibidir.

0|0
    0|0
  • hiçbir partiyi ve siyasetçiyi sevmesem bile ülkeyi en iyi yönetecek kişiler ak partide olduğu için ak partiyi desteklerim chpnin hdpye yardım ettiğini gördük zaten %45i chp demiş Hdp ile Chp nin vatanı bölme planlarını hiçmi görmediniz yahu ak partide iyi değil mhp de iyi değil bunu bende biliyorum ama aralarından en iyi yönetecek olan şu an akp dir

0|0
    0|0
  • Türk milliyetcisiyim diyip Tayyibi savunman çomar olduğununu gosterio zaten

1|2
    2|3
  • Tam çomarsin anlaşılan. Sosyalist düşünceyi destekliyorum

0|0
    0|1
  • Doğal seçilim doğru şekilde çalışsaydı sen ve senin beynindekiler yok olmuş olurdu. Ama ne yazık ki insan sıfatındasınız. Neyse ki hepiniz ağzından salya akan cahillersiniz.

0|0
    0|0
  • ölümüne tayyip

0|2
    2|1
  • Hiçbiri oyumu alamaz

0|1
    0|0
  • Neydüğün belirsin la dalkavukçu seni.

0|0
    0|0
  • Reco baba candır

0|0
    0|0
  • AKP...

0|0
    0|0
  • valla dolar 10 lira olsa yine veririm ak partiye çünki biliyorum ki ak parti gitsin dolar 30 lira olurdu

0|0
    2|1
  • Seni geri dönüşüm olarak çıktığın yere sokmalıyız bence

0|0
    0|0
  • Hepsi aynı O yüzden Hiçbirini sevmiyorum..

0|0
    0|0
  • tarafsizim hepsi bence bok gibi

1|0
    0|0
  • ironi yapiyosun sanirsam.

0|0
    0|0
  • tayyip peygamberdir.

0|0
    3|0
  • Boşuna koyun demiyorlar size😀

1|0
    2|2
    • 12gün

ey bizde koyuyoruz size

• 12gün

biz koyanız

• 12gün

@abdullah87 adamsın koyunn 🐏🐑 lafının sonuna meee eki getirde ciddi olduğunu anlıyalım🐶

Yükleniyor...