Tipsizlik ve Fakirlik?

Yaşım 21 tipsizim öyle böyle değil insanlar yoldagözümün içine içine bakıyor bu ne biçim yaratık diye hiç bir akrabamın umrunda değilim yolda görse selam vermezler çünkü ailem fakir geçen facede gizli hesap açıp kuzenleri takip ettim erkek kuzene babası araba almış foto atmış beğenenlere bakıyorum bana bir selam bile vermeyen kız kuzenler parasızlığın gözü kör olsun birbirleriyle can ciğerler sanki gizliden dışlanmışım hepsi birbirinde ekli facede instagramda biz üvey evlat 😐

Güncellemeler:
12gün Kimse yok mu benim gibi
12gün Hadi arkadaşlar

0|0
5|4

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah büyük 👍

0|2
    0|0
    • 12gün

Doğru geceleri ağlarım bu düzene elbet bir nedeni vardır imtihandır diye 😢

• 11gün

Fazlasıyla

• 11gün

Boşver takmayalım kafaya dünyada yaşadığımız sıkıntılar bize cennet olarak geri dönebilir 😊

• çalış para kazan tipi düzelt

0|1
    0|0
    • 12gün

Para herşeyin ilacı olsa keşke bana paramiçin değer verilecekse boşver böyle daha iyi

• 12gün

Tipini derken yani burnunu begenmiyorsan onu dişlerini vs. Herkes tipe bakar yani kendinizi kandırmayın

• 12gün

Burnum iyi sıkıntı yok yüzüm kafa şeklim bir garip koparıp atasım var

• Valla benim de yok instagram falan akrabalardan bunalıyorum diye kapatmistim face yi de 4 sene önce 😂 foto cekinmeyi sevmem zaten tipsizim boşver be

0|1
    0|0
    • 12gün

Aynı benim gbi profil fotomda maymun var kendime en yakın hissettiğim

• Çalış hırs yap işte sonra zengin ol estetik falan filan bu sefer sen onları ipleme 😏

0|1
    0|0
    • 12gün

Dediğin gibi yapılırda kalplerde ki sevgiyi kaybetmişim parayla kazansamda bir değeri olmaz 😊

• 12gün

Çok mu önemli yani sevseler kaç yazar sevmeseler kaç. Miktir et.

• 12gün

En iyisi yeni bir sayfa açmak bunlarıda gibtir etmek 😂

• sende egıtımıne onem ver

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sikma canini allah büyük

0|2
    0|0
  • Yaşın 21 çalışmaya başlayıp hayata atılabilirsin.. sonra nasip olur hızlı yükselirsin hiç belli olmaz.. sen kendi önüne bak boşver başkasını

1|1
    0|0
    • 12gün

Aynen kardeşim gün gelirdevran döner

• Bos ver kardesim hayatina bak cok takilma herkezin yaratilisi imtahani ayri sukret

0|1
    0|0
    • 12gün

Bu da benim imtihanım olabilir belki sabredersem cennet nasib olcak

• Aynen valla ama neden problem ettinki siktr et ya kendi yoluna bak

0|1
    0|0
    • 12gün

Bazen geceleri aklıma geliyorda diyorum vayy be diye

• 12gün

ulan kardes :D

• 12gün