Kapat

Tipsizlik ve Fakirlik?

Yaşım 21 tipsizim öyle böyle değil insanlar yoldagözümün içine içine bakıyor bu ne biçim yaratık diye hiç bir akrabamın umrunda değilim yolda görse selam vermezler çünkü ailem fakir geçen facede gizli hesap açıp kuzenleri takip ettim erkek kuzene babası araba almış foto atmış beğenenlere bakıyorum bana bir selam bile vermeyen kız kuzenler parasızlığın gözü kör olsun birbirleriyle can ciğerler sanki gizliden dışlanmışım hepsi birbirinde ekli facede instagramda biz üvey evlat 😐

Güncellemeler:
Kimse yok mu benim gibi
Hadi arkadaşlar

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Valla benim de yok instagram falan akrabalardan bunalıyorum diye kapatmistim face yi de 4 sene önce 😂 foto cekinmeyi sevmem zaten tipsizim boşver be

0|1
    0|0
    • Aynı benim gbi profil fotomda maymun var kendime en yakın hissettiğim

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşın 21 çalışmaya başlayıp hayata atılabilirsin.. sonra nasip olur hızlı yükselirsin hiç belli olmaz.. sen kendi önüne bak boşver başkasını

1|1
    0|0
    • Aynen kardeşim gün gelirdevran döner

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Çalış hırs yap işte sonra zengin ol estetik falan filan bu sefer sen onları ipleme 😏

0|1
    0|0
    • Dediğin gibi yapılırda kalplerde ki sevgiyi kaybetmişim parayla kazansamda bir değeri olmaz 😊

• Çok mu önemli yani sevseler kaç yazar sevmeseler kaç. Miktir et.

• En iyisi yeni bir sayfa açmak bunlarıda gibtir etmek 😂

• Allah büyük 👍

0|2
    0|0
    • Doğru geceleri ağlarım bu düzene elbet bir nedeni vardır imtihandır diye 😢

• Fazlasıyla

• Boşver takmayalım kafaya dünyada yaşadığımız sıkıntılar bize cennet olarak geri dönebilir 😊

• sende egıtımıne onem ver

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sikma canini allah büyük

0|2
    0|0
  • Bos ver kardesim hayatina bak cok takilma herkezin yaratilisi imtahani ayri sukret

0|1
    0|0
    • Bu da benim imtihanım olabilir belki sabredersem cennet nasib olcak

• Aynen valla ama neden problem ettinki siktr et ya kendi yoluna bak

0|1
    0|0
    • Bazen geceleri aklıma geliyorda diyorum vayy be diye

• ulan kardes :D

• Nasıl olsa yarın birgün ölücez 😂😂'

Yükleniyor...