Arkadaşım benden borç para istedi verdim, nasıl geri isteyebilirim?

2 gün önce 100 tl kadar para istedi. Benim 1 aylık harçlığımdı çarşamba veririm dediği için verdim. Şu anda ona ayıp olmadan onu kırmadan nasıl isteyebilirim paramı?Çünkü benim de başkasına borcum var.

0|0
6|18

Erkekler Ne Diyor 18

• Aynen buraya yazdığını ona söyle.
    "Durumun nedir, bilmiyorum. Seni de kırmak istemedim ancak benim de bir başkasına borcum var. Sen çarşamba dediğin için önemsemeden verdim ama şimdi ben zor durumdayım."
    Denen yeterli...

3|0
    0|0
  • Açıkça söyle. Bu gibi şeylerin evirip çevirmesi olmaz.

1|0
    0|0
  • Senin cevabin ciddi ciddi bu video da.. https://youtu.be/w9engjyHlUE

0|1
    0|0
  • O borç verdiğim 100 200 TL'leri hatirlayip toplasam cok zengin olurdum. Ben isteyemezdim yerinde olsam 😅

0|0
    0|0
  • Borcun olduğunu ve senden parasını istediğini ve paran olmadığını söyle...

1|1
    0|0
  • 1 aylık paran oldugunu söyle bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Aha bn olsam hayatta isteyemem utanırm kendi pa ramı isteyemem haket zor durum ya bizler hep kaybedenler oluoz galiba

0|0
    0|0
  • Parayi ne zaman verebilcen de

0|0
    0|0
  • Paraya ihtiyacın olduğunu ima et yanında. Bu hafta şunu almam lazım ama denkleştirirsem alıcam inşaAllah de.

0|0
    0|0
  • Panp çarşamba vericektin cukkayi ne oldu benimde ona gore odemem var de

0|0
    0|0
  • Ufak bir meblağ vardı halledebilirsen sevinirim diye mesaj at.

0|0
    0|0
  • bugun carsamba degilmi

0|0
    0|0
  • çarşamba geçsin bir bekle iki gun

0|0
    0|0
  • bende cok vermistim borc diye diye de ama geri isteyememistim oyle kaldi gitti okulda bitti

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem şu borç meselelerini

0|0
    0|0
  • Bir aylık 100 lira ile gecinip arkadasina vermen guzel bir hareket.

0|0
    0|0
  • bir insanin 1 aylik harcligi nasil yuz tl olabilirki? gunlugu 3.5 tl yapar

0|0
    0|0
    • 14gün

Olamaz mı? Yurtda kalıyorum yemek yurtdan bilet parası problemimde yok. Yani paramı harcayacağım bir durum yok.

• 14gün

ha anladim sifir makyaj malzemesi-sifir cafe bar-sifir eglence ve ot gibi bir ogrenci hayati tamam simdi

• Açık açık anlat durmu bence madem arkadaşın halinden anlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• acik acik sormalisin cünki aceleciliginden ac gözlügünden istemiyosun.. seninde elinde olmamasina ragman vermstin söyle benimde baskasina borcum vardi carsamba vercem dedin diye yinede güvendim verdim sen yabanci degilsin o yüzden acik acik diyorum umarim yanlis anlamassin de. borc isticek Kadar yakin biriyse buna alinmasinada gerek yok

1|0
    0|0
  • ne demeeek onu kırmadan nasil istiyebilirim ya kendinde demişsin benimde baskasina borcum var çarşamba veririm dedigin icin vermiştim acikca soyle işte niye kirilsin ki

0|0
    0|0
  • Bugunden icinmi veririm dedi

0|0
    0|0
  • kirmaktan korkmayın ya İşte durumunu izah et Allah Allah ya.

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşa borç vermiştim o arkadaşım parayı geri verince bende size olan borcumu ödeyeceğim diye mesaj at arkadaşına
    Sonra ay canım pardon yanlış atmışım de :D

0|1
    0|0
  • açık acık söyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...