Orta Asyalıya bebzemediği halde Orta Asya kökenliyim diyenler?

Dış görünüşünüzden belli ki Orta Asya kökenli değilsiniz. İklim bizi değiştirdi o nedenle böyle olduk olayı da tamemen yalan zaten. Öyle olsaydı 500 yıldır Amerikada yaşayan, 800 yıldır Fransada yaşayan siyahiler beyaz olurlardı. Sizce?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ordu'luyum Çepni Türkmenim zamanında orta asyadan Horosan'dan gelmişiz ben az çekiğim yani çekiklik var ailemde öyle kuzenim baya baya çekik mesela yani söylediğin sebeplerden aynende bu farklılıklar oluyor kafa yapısıda ele veriyor zaten Trabzon'lu kafatasçı bir arkadaşım var ırkçıydı kafama baktı inceledi Türk'sün evet dedi :) Yani ben zaten 5-6 kuşak öncesine kadar biliyorum ondan önceside Horosan işte.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dış görünüşten insanın hangi genleri taşıdığını bilemezsin yalnız. Beyaz bir insan siyahi genleri taşıyor olabilir. İki beyazın çocuğunun siyahi olduğu durumlar var. Yani orta asyalıya benzememek orta Asyadan genler taşımadığımızı kanıtlamaz.

0|1
    0|0
    • Beyaz birisinin genetiği siyahi olamaz.

Erkekler Ne Diyor 1

• ıster orta asyali olurum. ister amerika kıtasından ister afrikadan ister antartikadan olurum kalbimde olmaktan mutlu olduğum köken hangisiyse o olurum...

1|0
    0|0
    • İyi o zaman ben de siyahi olmama rağmen atalarım Vikinglerdi diyorum.

• örneğin siyahlarla vikingleri savastiralim :) arkadan siyahlari vuracaksan senn nerden geldiğinin onemi kaldimi çünkü sen vikingleri tutuyordun. Yani demem o ki insan ne olmaktan gururlu mutluysa o olmalı örneğin ben Türküm ve baska bir kökenden olduğumu tespitle ispatt edilse bile Türküm. :) :) :)

• Hmmm. Güzel yaklaşım 👍

Kızlar Ne Diyor 4

• Yanılıyorsun

0|0
    0|0
    • Neden?

• iklim karakteri etkiker dış görünüş olarak adaotasyona uğratoz ama siyahken beyaz olunmaz o genetiktir, ama eper güneşten kaynaklı yanıksa geöet ya da kararır

• @NarkozAKA fakat on bin yıl alır bu süreç

• Dagistandan gocme kafkas turkmeniyim. Daha dogrusu babam kafkas turkmeni annem avsar boyundan. Ama soy babadan gelir kafkas turkmeniyim iste

0|0
    0|0
  • hepimiz orta asyalıyız ötüken göçmeni :)

0|0
    0|0
    • Dış görünüşümüz neden benzemiyor o zaman?

• Haksız mıyım?

• kardeşim bunlarda sadece dış görünüş değil kemik , vücüt yapılarıda araştırılıyor , kültir , dil grameri kelimeler de esas alınıyo , bütün dünya biliyo orta asyadan geldiğimizi, utan kendi milletinin kökenini bilmiyosun

• Köken neresiyse orasıdir. Esmer genleri dominant gen olduğu için ailedeki bir esmer gelecek nesili esmer yapabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...