Bizim kızlarımızdaki havalar?

eskiden boyle degildi turk kizlari erkeklerden kaynaklaniyor sanirim kizlar ne bu havalar

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatın da hatun görmemiş dangalaklar yüzünden başka neden olacak ki. Bunlarda kendilerini birşey sanıyor boşver ya ne kasıyorsun. Al yıllık iznini git Ukraynaya bunlar kız değil zaten. (karakterli olan bayanlar üstüne alınmasın yorumlarım kaf dağını yarattığını sanan ger. zeklere)

0|1
    0|0
    • 14gün

agzini saglik guzel konusmusun

• 14gün

bir mesaj aticaktin oldu oldu olmadi kimsenin egosunu kaldirmican

• 14gün

Yok kanka ben mesaj bile atmıyorum atanla konuşuyorum atmayana atmam. Herkes benim gibi yapsa ne yapacaklarını şaşırırlar. Ben bir adım gelene iki adım gidiyorum gelmeyene hiç gitmeyi bile düşünmüyorum

Kızlar Ne Diyor 11

• Yok tovbe su kadrcik havalanmiyorum yahu bana bakanlara ters bakan insanim neden havaya girem bana herkesin degil sadece onun ilgisi lazim gerisi ona kurban olsun

1|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum kendi cinsimden soğuttular beni 😄

0|0
    0|0
  • Aynen değişik erkekler çirkine bile güzelsin diye pohpohlarsa olcağı o😒

0|1
    0|0
    • 14gün

yav bu instagram falan yapti hep gelen giden abazalar yaziyor kizlarda bir tripler bir havalar diger memeleketlerde bu bole degil ahh ahh

• 14gün

disi olmasi yeterli bu haksizlik sma

• 14gün

Yapcak bişey yok

• eskiden de Türk erkekleri böyle değildi. demmekki zaman geçtikçe çağın kurbanları her iki grupta ta artıyor tabi hepi değil.

0|0
    0|0
  • Sensin havali

0|0
    0|0
  • Sosyal medya bozmuş

0|0
    0|0
  • Havalı olmayan egosu olmayanlarıda basit görüyorsunuz. Ne yapacak bu millet

0|0
    0|0
  • bence bizde sorun yok, sen sorunlusun :D

0|0
    1|0
    • 14gün

Sende mi sorun yok :)

• 13gün

Sorunlu dediğim kişiyi tescillemek istedim sonra yanlış düşünmemek için. Sma bir tabi ki yanlış düşünmemişim yine haklı çıktım. Ayrıca sanalla kafayı yemekle konunun alakası ne onuda anlamadım konuşmuş olmak için konuşuyorsun. Başka bir olayın yok. Karşılık vermiş olayım diye karşılık veriyorsun. Muhtemelen atom parçacığı kadar olan beyninle o beyninin içinde bulunan yirmi beş kelimenle elinden geleni yapıyorsun senide takdir etmek gerek. Ego kasmıyorsan daha kötü bu arada nezaketten nasibini almamış bir cahil olman üzdü gerçekten her neyse boşver. Yorma beni.

• 13gün

Daha fazla parmaklarımı yorma senin için o yüzden karşılık vermeye çalışma lütfen ufacık beyninle.

• belkide sorun sendedir? yanlis yerde ariyosundur Dogru kisiyi? instagram diyosun. bütün hayatini instagramda paylasandan ne hayir bekliyosunki zaten

0|0
    0|0
    • 14gün

anlamadin demek istedigimi mesle o degil iki kelime. ediyosun yuz yuzede ayni sekilde sanki su mod var kizlarda senin bana ihtiyacin var benim sana yok cunki ben hangi erkege yazsam bana gelir yalanmi ama harbidende gelir cogu erkek

• 14gün

en sevmedigim kiz Tipi :) ama her kiz böyle degil bosver takmaya degmez. sende bulursun elbet gönlüne göre alcak gönüllü birisini

• 14gün

insallah

• Hic havali bir insanolmadim cok sukur😃

0|0
    0|0
  • Soruyu şikayet edin millet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Gevsekler sayesinde kendilerini birsey zannediyolar cok yuz veriyolar ama yokluktan hep bizim saf kizlarimiz bunu anlayamadi daha.

0|1
    0|0
  • Valla arkadaşlara Uyuyorlar Sosyal medya allaha emanet zaten ben hem face hem snap hem ıns hem neler Özeniyorlar Ego Yapıyorlar :/

0|0
    0|0
    • 14gün

millet kaldiriyor sonra biz ugrasiyoz

• 14gün

kizlar artik okadsr on yargili bakiyorlarki sosyal medyadan mesaj at duzgun kizsa cevap atmiyor artik cunki yavsicaksin saniyor halbuki seviyosun

• 14gün

Ama hacı sende her önüne gelen kızada yazmıyıcaksın ;) Yani durum bu kardesim durum bu Allah akıl versin herkese ;)

• abazalardan kaynaklı kardesim :D bu sitede pembe profil aç sen bile ego kasarsın :D erkek oldugun uunutursun asdasdasf yıkıyorlar anında hesabı :D

0|1
    0|0
    • 14gün

yav baba bir nasilim bolumune git erkek foto atsin 3 yorum bir kiz atsin 100. yorum bu kadar mi abaza olur lan

• 14gün

bu tamamen kültürle alakali

• 14gün

yokluk kardesim :)

• egoları tavan

0|0
    0|0
    • 14gün

sorma baba mk hep dayilar yuzunden

• 14gün

oyle kulturden dolayi bilader adam yoklukta arayista bak diger kulturlere oyle degil bizim kulturumuz biraz erkekleri degersiz kiliyor

• 14gün

malesef kardeşim bazen biran önce gitmek istiyorum başka bir ülkeye

• kendisinin yurdumuzun hemen her bölgesinde yetişen, üstten basık, kilolu, kıllı, agresif, dedikoducu, cahil vb özelliklere sahip olduğunuz bildiğimiz halde sanki avrupalı kızmış gibi havalara giren kızdır.
    foyası kısa zamanda meydana çıkar.

0|0
    0|0
  • Hayat sartları

0|0
    0|0
  • Ben havalı bir kız hiç görmedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...