Fethullahçıların baykala kasetle kumpas kurarak chpyi ele geçirdiğini ve şuandada feto tekelinde olduğunu biliyor msun?

13 14 yaşlarındayken Baykal varken chpyi tutardım. Fetullahçılara karşı. Vede o zamanlar akpye karşı. Çünkü ikisi birdi akpyle feto. Baykal chpsi yine iyi partiydi. Ama bu anası oryspy fetullah baykala kasetle kumpas kurup chpnin kimyasını değiştirdi. chpyi kürtçü, alevici, sosyalist, dersimcilerin tekeline verdi. İpleri chpnin fethullahta bence şuandada. Ben oylarımı hep Tayyipe attım. Atmayada devam edecem. Sol görüşlü olsam chp yerine doğu perinçeki ve vatan partisini tutardım.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Şimdi eger baykali deviren fetöyse. Kilicdaroglu fetöcü olmus oluyor mantik olarak. Bir ara diyorlardi fetö indirdi baykali diye ama sonra konu kapatildi nedense anlamadim gitti

0|1
    0|0
    • 10gün

bak ben Atatürkü seven biriyim. kısa özet yazım. Bu ülkenin en iyisi Tayyip. sonra MHP özellikle bahçeli. Baykal chpsi güzeldi oy Atılacak partiydi. fetullah kasetle chpyi dizayn etti. chpyi kürtçü alevici gominist ve dersimlilere verdi. chpnin ipleri fethullahta bunu bil. 7 haziran seçimlerinde barış yarkadaş ve diğer chpliler samanyolu habere çıktılar

• 10gün

bir dakkAlık iş. ama dolar yükselir Avrupa Amerika çıkar içerdeki solcular azayr...

• 10gün

Haklisin

• Sen ideoloji peyniri olmuşsun. CHP görünümlü akp trolü

0|0
    0|1
  • Doğu perinçek için sol görüş dediya la 🙈😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...