Neden hemcinslerimi sevemiyorum?

Filanca kadınlar "ayrımcılık, Şiddet vs vs" diye bir taraflarını yırtarlar.
Ben bu güne kadar kadına yapılan ayrımcılıklari yine kadınların yaptığı gördüm.
bir arkadaşım vardı, tecavüze uğradığını iddia eden.
Dedikodusu mahalleden mahalleye yayıldı.
Yayan dedikoducu kadının tekiydi.
Benim annem bile bu konuyla ilgili konuşurken babamın "Allah'tan kork , senin de çoluğunu çocuğun var, konuşma böyle " dediğini hatırlıyorum.
Bu gün Türkiye'de istismara uğrayan söyleyemiyorsa o dedikoducu kadınlar yüzündendir.
Namus adı altında da kızını öldüren bir " baba " varsa, pis fitne fesat kadınlar yüzündendir.
Ben 5 yıldır kadınlardan nefret ediyorum nefret!
(Daha çok şey anlatırdım ama anlatmicam)
Bide ayrımcılık diye boğururler.
İnanın ben eski bir feministtim ve artık değilim.
O sözde kadın haklarını savunan feminist kulüplerininde yine kadına zarar verdiğine dair kalıbımi basarım.

0|1
7|8

Erkekler Ne Diyor 8

• Güzel.
    Kadınlar bu dünya üzerinde görünmeyen güçleri temsil ediyorlar bana göre. tehlikeliler. ağızlarından çıkan asılsız iki kelime yüzünden başıma ne belalar geldi hiç unutamıyorum.. tanımadığım , muhatap olmadığım adamlarla yüz göz ettiriyorlar resmen. o yüzden asla bir kadına sırrımı vermem. sınırımı koyar , bunuda gözüne sokarım

1|0
    0|0
    • 10gün

Asıl şiddeti kadınlar uygular.
      Ama psikolojik olani

• 10gün

Ooo. onda hemfikiriz zaten. bugün yaşadıklarımdan sonra ilk fırsatta evimden , hatta şehrimden bile uzaklaşmak istiyorum.
      Yoksa delirtecekler bu evde beni :/ neyse uzun hikaye zaten. hayırlı geceler

• feminizm zaten hikaye bişey erkeği kullanmaktan başka bir hükmü yok.
    kadın erkeğin adamlığını sorguluyor ama bir bakıyorsun adam olmayan birinin kölesi oluyor.
    her türlü kutuplaşmayı yaratan kadınlar.
    katılıyorum.

1|0
    0|0
  • Uf okurken yoruldum ya. Tam altın gününde annesinin yanında dedikodu dinleyip, kendi aralarında konuşan, üniversiteye yeni başlamış kız ağzı.

2|0
    0|0
  • İnsanin en buyuk dusmani "nefsidir", kadinin en buyuk dusmani yine " kadindir"...
    Kucuk bir ornek, sicacik bir yuvayi yikan yine bir kadindir...

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyom erkekleri kizlarla takiliyom her yerde

0|0
    0|0
  • dediklerin mantıklı tebrik ederim

0|0
    0|0
  • Kim sever ki

0|0
    0|0
  • Sozlerinin coguna katiliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bende feministim ve kadın erkek arasındaki adaleti savunurum evet kadınlar kendilerini toplum baskısı altında ezebiliyor ama bazılarıda buna karşı koyabiliyor he rkadın adına konuşma bir kadın tecavüze uğruyorsa bu suçun %100 ü erkektedir bir kadın şiddete uğruyorsa bu suçun %99 u erkektedir bir kadın namus adı altında eziliyorsa bu suçun %100 ü toplumundur bu gibi büyük şeylerde suçu mağdurda değil suçluda aramalısın

3|0
    0|0
    • 10gün

Bense şunu diyorum
      Erkek kadından üstündür
      var mı bir diyeceğin
      Ve yemin ederim ben bir kızım.
      Ve sana yemin ederim eskiden feministtim hatta bazen sinirden ağlamıştım bile vardır.
      İstersen tartışabiliriz

• 10gün

Tabi diyebilirsin o zaman

• 10gün

Sen mesaj at ben atamıyorum sana

• Ama bazıları hakkını savunmuyo veya böyle kötü kişiler diye bütün kadınları suçlayamayiz

1|0
    0|0
    • 10gün

Yok güzelim yok. 3 yıldır kafa yoruyorum, hep aynı yere çıkıyorum.

• 10gün

Ama mesela eskiden daha çoktu kadınlar biraz bilinçlendi en azından az bir kısmı ilerde belki daha çok düzelir

• genelleme yapan insanlardan nefret ediyorum. 18 yaşındasın 5 yıldır nefret ediyorum eski feministtim diyosun ameke senin kafa yorduğun hiç bişeyde mantık yoktur ki neyine yorum yapayım

0|0
    0|0
  • Sevme madem

1|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Hakli oldugun noktalar var ama o kadini o hale getiren uckur sahibi bir erkektir bu degismez ve o igrenc erkek hayatina devam eder

1|0
    0|0
    • 10gün

O erkeğe ortak olanda o kadınlardır. Fark var mı?
      Zaten ben burda sadece bu konuyu örnek aldım.
      Başka konularda var.

• 10gün

Tamam :)
      Umarim hayalini gerceklestirirsin

• 10gün

InsaAllah.

• "Kadınlar" diye genelleme yaptığın her cümlede eleştirdiğin her davranıştan daha beterini yaptığının farkına varmanı diliyorum...

2|0
    0|0
    • 10gün

İyi insanlar sadece insandır. Kötülerse kadın asdf

• 10gün

Amin.

Yükleniyor...