Yarın seçim olsa oyunuzu kime atarsınız? Anketli? Türkiye nolur sizce? Ruh halim balyoz kumpasındaki askerler gibi?

Ben özünde1923-1938 li yılların chpsini tutan biriyim. Ama günümüzde böyle bir parti mevcut değil. Milliyetçi, kurnaz, zeki,çağdaş biriyim. Yerine göre laik biriyim. Günümüzde Türkçülere yakın bir çizgideyim. Ama ben bile kendimi çözemedim. 4 oy kullandım. 7 haziran hariç 3 oyumu Akpye attım. Tayyipi ne olursa olsun kıyamette kopsa en sonda seviyorum. Ajdar gibiyim aynı. Seçimden birgün önce akpye oy atmıyacam diyom ama seçim günü en sonda kafam ruhum akpye yatıyor. Ben takıntılı ince düşünen biriyimdir. Paramı hep dolar bazında artırırdım, artırmak isterdim. Ama bir borsa bir doların uçması beni bitirdi. Paramdan çok kaybetmedim. Ama dolar bazında eridi biraz. Benim canevim dolardı. Dolara hayranlık duyan biriydim. Ama olanlar oldu. Mkyuym dünyada borsalar ralli yapıyor uçuyor. Türkiyedeki borsa diplerde. Sakın oynamayın trde borsa sakın. Moralim bu para konusunda balyoz kumpasındaki Atatürkçü askerler gibi. Ama şuda bir gerçekki doların böyle olmasındaki en büyük sebep Türkiyeyle yoğun bir şekilde uğraşılıyor olması. Yarın bir seçim olsa oyumu yine akpye atarım. Madem tecavuyz kaçınılmazsa zevk alymasını bileceksin sözü var. Bende bu söze bakaraktan zaten dolar ekonomi böyle oldu. Az daha olsa nolacakki ya hep ya hiç sözleriyle birlikte bu sonu görene kadar zerre Tayyipten vazgeçmeme kararı aldım. Tayyipi ve akpyi destekliyorum. İsterse dolar 4 olsun.

• AKP
    13% (2)38% (5)25% (7)Oy Ver
  • MHP
    20% (3)0% (0)11% (3)Oy Ver
  • VATAN PARTİSİ
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • CHP
    60% (9)38% (5)50% (14)Oy Ver
  • LDP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • DSP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • hdp
    7% (1)24% (3)14% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
17gün O pensilvanyadaki fethullah pıyçi elime bir geçse ben ona yapacagymyı biliyorum. Oldu bitti sevmezdim orysyp ccgyunu. Babam beni 13 14 yasındayken bunların dershanesine gönderdiydi beni. Hep kaçardım bunların rehberlik derslerinden vb vb. o zamanlar chpyi tutardım Atatürkçü zannettiğim için. O zamanlarda akp fetoş birydi. Bu türkiye aynı ajdar giybi. Bir chpye bakın. Bir akpyle fetonun arasına bakın şimdi. şimdi chp fetoyla biyr
17gün Deniz Baykal olsa zerre bir ihtimal chp desteklenebilirdi benim açımdan. O zaman tuttuğumdda Baykal vardı. Bu orysyp fethullah baykala kaset komplosu kurup chpyi ele geçirdi. chpyi kürtçü dersimci, sosyalist, alevicilerin eline geçirdi. beni skslr chpye oy atmam

0|0
2|3

Kızlar Ne Diyor 2

• Akp .

0|0
    0|0
  • CHP ✌

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• CHP'ye atardım sanırım

1|0