Trafikte kendime hakim olamıyorum araba ve motor kullnırken sürekli limit üstündeyim kendimi nasıl dizginleyeceğim ben?

5 sene oldu ehliyet alalı o gün bu gündür ayagım hep dip gazda normal insanlar gibi sakin kullanamıyorum ve bu benim sonum olacak piskologa falan gitmelimiyim slzce?

0|0
0|8

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Bnde öyleydi merak etme sıkıntı yok 3 aracm hurdaya cıktı 2 agır motor kazası dusun motrla 2 arabayı resmen biçmişim aylarca hastane ew çok yattım şuana dek şimdyse eski deliliğim yok arabada cip tıcarı tarzı araclar karavan gbi araclar motordada coopera yöneldim hç bir dert kalmadı tammamen rahatlığı düşünüom anlık birileri delirtmedikçe nerdeyse otobnda bile 100 le gider oldum eskiden olsa 170 le gişelerden geçtiğmi biliom ölüm korkusu die bişe kalmadı tavsıyem kullandığın aracta koltugu olabildignce geri çek yatır bölece kontrol zor olcagı için basamıyosun motorda tarzın enduro ya da cooper olsun

0|0
    0|0
  • Otokontrol sistemi geliştirerek... Ben asla limitleri aşmam.

0|0
    0|0
  • Fiat 126 Bis al, 24-26 beygir arası güç üretiyorlar. Dip gaz yapsan bile en fazla 100 yaparsın, sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Hocam şehir içinde kurallara uyarımda otoyolda 240 260 affetmem. Sen de kendini otoyollara at. Şehir içi sıkıntu

0|0
    0|0
  • Piste git.

0|0
    0|0
  • Trafiktd kendine hakim olamıyorsan, kendine savcı ol.

0|0
    1|0
  • kardeşim git bizim arkadaşlarda öyleydi kaza yaptılar öldüler

0|0
    0|0
  • sizin gibiler yüzünden kardeşimi kaybettim ben.. 1 ay komada yattı ve beyin ölümü gercekleşti... hic unutmam.. hala nasıl dizginlerim kendimi diyorsun..

0|0
    0|0
Yükleniyor...