Yozgat Kürt mü Türkmü?

Ayrımcılık felan değil sacma sapan yorumlar yapmayın. Yozgat halkı Türk mü Kürt mü ?

Güncellemeler:
Sağolsun
Arkadaşlar

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Celali aşiretindenim ve celali isyanşarını araştır. İlk yozgattan çıkmıştır orası asimile edilen kürt ve ermenilerle doludur

0|0
    0|0
    • çapanoğlu isyanı vardır ben yozgatlıyım soyum ertuğrul gazinin oğlu gündüz beyden gelmektedir memleketimin tarihi bilmesem neyse Türkmen Yurdu dur yozgat Oğuzların Bozok kolu vardır Eski adıyla Bozok yaylasıdır ynai kürd olma olasılığı %0

• Geçmişi bilemezsin der ve susarım :))

• geçimşimi bilmesem neyse ggeçmişini bilemyen geleceğine yön çizemez bizim yolumuz Allah yoludur. Türkmen elidir soyumuz ve tarihimizde açık bellidir kendinizi kandırmaya devam edin hadi iyi akşamlar size

En İyi Erkek Görüşü

• Sorgunlu bir kurt tanıyordum bizde corumluyuz burada Kürtler var ancak teoride öyle örf adeti doğu kurtlerıne benzer bir tablo yok gayet asimile olmuşlar ve lafta sözde kalıyor kurtluk bu coğrafyada doğu gibi değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hiç Yozgatlı kürt görmedim

0|0
    0|0
    • Herhalde eski adı Bozok yaylası

• Alman

0|0
    0|0
  • cerkes lerde epey yaşıyor oralarda

0|0
    0|0
  • Türk tabikide

0|0
    0|0
  • Türk

0|0
    0|0
  • Türk

0|0
    0|0
    • Eski adı Bozok yaylası herhalde

• Yozgatliyim Turkum tabi kurt ne alaka

0|0
    0|0
  • Türk

0|0
    0|0
  • Türk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yozgat adamı soğuk gibi havasida buz gibi

0|0
    0|0
    • Yanlış tahmin GARDASIM bende Yozgat liyim tabi her insan bir olmaz

• otobüste bir sıcak çay ikram etmediler Sivasa giderken havasi buz gibi bende Çankırıliyim

• koyu Türk

0|0
    0|0
  • Yozgatlıyım Yozgat araptır çoğu

0|0
    0|0
    • Bende Yozgat Kadışehri yelten köyü ndenim iyi attın :) oğuzların Bozok kolundan gelir kayılar ın beylerinden Ertuğrul beyin oğlu gündüz beyin soyundan gelir kardeş ;)

• ulaynn gavayt d. d. tabikide TÜRK Yozgat. şaka yaptım. ben malatya darende Türküyüm

• güzel kardeşim babandir

• çomar

0|0
    0|0
  • Biraz oku

0|0
    1|0
  • Türkiyede kürt değil türk vardır kürt diye bir soy duymadım kürt bir maymun cinsidir

1|0
    0|0
Yükleniyor...