Herkez yorum yapsin lütfen benim icin onemli?

Pesimde belali biri vardi sevgilim bile olmadi hic umitte vermedim bir iki konusma gecmistir aramizda o kadar sonra o konu halloldu gibi arkasindan bana deger veren biriyle ciktim oda piskopat gibi bisey cikti artik cok korktum bir gece dayanamadim bir tek allaha guvenebilirim diye bir yemin ettim " allahim yemin ederimki 2 sene boyunca kimseyle cikmiycam ve bu surectete basima hicbir bela bisey gelmesin" dedim agladim ve bu yemini ettim bozmamakta kararliydim 1 sene gecti ve karsima oyle biri ciktiki ickisi yok sigarasi yok beni asla uzmuyo ve zaten yalan soylemez cok dogru duzgun adam gibi adam biri karsima gecti ve dediki 3 senedir seni bekliyorum ve yemin diyorsun hala ben hic kimseyi hayatima almadim yeter artik ne olcaksa olsun bana net bisey soyle olcaksa olcak olmiycaksa okul degistircem herseyimi degistircem dayanamiyorum ben seni yillarca sevdim ve sen bunu bilmedin bile dedi ben bu kadar seven birini kaybetmek istemiyorum cok dusundum ve yeminimi nasil bozabilirim en uygunu ne olur sizce

0|0
3|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Böyle bir yemin şekli olmaz. günay boyutunu düşünüyorsan sevgili olmak ve birşeyler yaşamak zaten sıkıntılı. bende oldum kaç kişiyle yani yanlış anlama ahkam kesmiyorum. o yüzden yeminim bozulacak diye çocuğu reddetme. böyle bir yemin şekli yok çünkü.

0|0
    0|0
    • 10gün

allaha karsi bir yemin ettigimi dusundum ve o kadar yeminime sozume bagliyimki uykularim kaciyo ya nasil bozucam yeminimi diye uyanip kalkip dusunuyorum bu yemin degilmi diyosunuz yani

• 10gün

bak yine diyorum yanlış anlama sadece örnek veriyorum. "Allahım şu olaydan kutulayım 2 sene içki içmicem" burada olaya değil günay boyutuna bak. normalde zaten hiç içki içmemek gerek. aynı şekilde birliyle sevgili olmamak gerek. net olmasada anlatabildim sanırım biraz. ve tekrarlıyorum bende sevgili oluyorum, yapacağımı yapıyorum

• işin içine aşk varsa yeminin bozulmaz. sonucta kötü bişey yok yemini bozacak.

0|0
    0|0
    • 10gün

yeminim 2 sene boyuncw kimseyle cikmamak uzerine edilen bir yemin neden 2 sene diycekseniz kafa toparlamak icin ama birbiriyle alakali degilmi sizcede

• 10gün

yani orasini fazla bilmem ama sen bir kere aşık olmussun yani mutlu olmanda senin hakkin ne kadar yemin ettiysende bu olaydan sonra bişey olur mu orasini pekte bilmem.

• Üç gün oruç tut

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 3gün yemin kefareti diyerekden niyetlenerek oruç tutucaksın

0|0
    0|0
  • Ne kadar canımsın

1|0
    0|0
  • o kadar beklemiş biraz daha beklesin

0|0
    0|0
    • 10gün

yoruldum artik 3 sene oldu 1 sene daha cok fazla benide anla dedi ne diycegimi ne yapcagimi sasirdim

• 10gün

ee bugun bakti mi

• 10gün

bugun yanima geldi oturdu iyimisin falan dedi ben her ne olursa olsun yanindayim uzulmene izin vermem dedi bende sadece gülümsedim bu bana yeter dedi yanimdan kalkti gitti 😊😊 cok guzeldi

Yükleniyor...