Ölmek istiyorum artık ?

Arkadaşlar hicbisey sormayın nolur yargılamayın düşündükçe utanıyorum intihar etmek istiyorum. Ya ruh hastası bir sevgilim var ve sırf ondan ayrılmayayim diye beni taciz etti demeye çok utanıyorum ama bakireligimi aldı zorla. Benden çok güçlü karşı koyamadım ellerimi kilitledi hicbisey yapamadım o şerefsize. Suç sendeymis guvenmeseydin falan diye yargılamayin kendime çok büyük baskılar kuruyorum ölmek istiyorum. Beni ilerde kim kabul eder kim inanır böyle bişeye işin kötü kısmı ailem de öğrense eğitim hayatımı bitirir. Korkuyorum işte çok korkuyorum. Onu hukuksal yollarla halledersem herkes duyar ben bununla yaşayamam. Ya bildiğiniz iyi bir psikolog söyleyin ankarada nolur güçlü durmaya çalışıyorum. Aşırı duygusal düşünüyorum şu an birine söylesem bana kızar döver diye de korkuyorum. bir çıkış yolu arıyorum sadece kendimı düzeltmem gerek. Ve bir de son olarak Türkiye'de bu saatten sonra durumu anlatsam bile biri beni nasıl kabul eder kaldı ki çok utanırım ben diyemem de. Ölmek istemiyorum ama sanki bu saatten sonra yaşayamam gibi. Sebeplerim var nolur illa adalete teslim et demeyin arkadaşlarıma dahi bişey demeye utanıyorum. Bunun dışında aklınıza bişey geliyorsa diyin ve en önemlisi de bu saatten sonra bana pis gözüyle bakıp benimle evlenmez mi ilerde eşim? Türkiye de bu bakiyelik konusu önemli. Kaldı ki ben zevk için falan da yapmadım. Psikolojik olarak şu an berbatim sanki herkes beni yargılayacak gibi. Yine de Allaha sığınıp güç diliyorum Akıl akıldan üstündür bana bir tavsiye verin. Bide bu siteyi ilk kullanısim yorumlara cevap falan yazılıyor mu bilmiyorum. Buna göre yanlis biyere basarsam da kusura bakmayın

1|0
10|20

Erkekler Ne Diyor 20

• Bak bizim için konuşmak kolay ama şöyle düşün gidip adalete teslim etmezsen bir sürü çıkış yolu arayacaksın şimdi burada olduğun gibi ama hiç biri çözüm olmayacak hep üzülüp hayatı erteleyeceksin içinde bu olay büyüyüp gidecek. Bak diyorsun ki ilerde biri benim bu dediklerime inanıp evlenir mi, işte inanmasını sağlayacak elindeki tek kanıt mahkemeye verdiğin dava olacak çıkarıp bak bana birisi tecavüz etti bende mahkemeye verdim bu yüzden kaybettim diyeceksin. Ama şimdi bunu saklarsan kendi ailen bile gün gelir inanmaz sana fırsatın varken bak git bir defa üzül yıkıl ama ver şu pisliği mahkemeye bu olayı şimdi hemen bitir

0|0
    0|0
  • İlerisi için düşünme derim gerçek seven bunu sorun etmez çünkü insan aşık olmadan kişinin geçmişini öğrenmiyor aşık olduktan sonra öğrenilyor bence kabulenir bir gerekçen var tabi Avrupa'da yaşadığım için geniş düşünüyorum Türkiye'de de benim gibi düşünenler vardır diye düşünüyorum bu alçaklığı yapan kişiye gelince hiç kimsenin baskısı altında kalmadan kimseden çekinmeden kim duyarsa duysun o şerefsiz gidip çezasını çeksin sen onun yerine kendini çezalandıryorsun bir ömür boyu bu yük Sende kalıcak bence yapma o bir ömür sürünsün

0|0
    0|0
    • 17gün

inşallah ilerde böyle düşünen biri çıkar karşıma. Tesekkur ederim yorumunuz için

• 17gün

İnş rica ederim

• sakına sakın kendini eksik görme kardeşim..
    sen bir adam sevdin ve o şerefsiz çıktı..
    sen kendinden birşey kaybetmedin..
    bundan sonra da Allah'a sığınarak yaşamaya devam et..

0|0
    0|0
  • Allah yardımcınız olsun sakin olun mutlaka psikolojik destek alın. geçmişte yaptıgınız hatalarla Şu an için yüzlesmeyin. kendinizi o sekilde kötülemeyin elbette sizinle hayatını bırlestirecek birileri çıkacaktır yeterki siz güçlü olun ayakta durun. umarım hersey en kısa zamanda duzelır. pozitif düşünmeye çalısın

0|0
    0|0
    • 17gün

inşallah dediğiniz gibi olur

• Böyle bir konuda ailenden korkman en büyük hatan olur mahkeme yoluna başvur ilerde seveceğin kişiye inandırabileceğin mahkeme dosyan olur ailen destek verecektir, sırf keyfi zevklerin için birlikte olmadıysan hiç birşeyden korkma

0|0
    0|0
    • 17gün

aileme bunu açacak cesareti bulamıyorum. Anlattım diyelim ya babam daha kötü şeyler yaparsa

• Öl kurtul.

0|0
    0|0
  • Serefsiz işte ne bekliyorsun.. Polise git sikayet et savcılıga falan basvur hapis yatsın pust.. !!!

0|0
    0|0
  • Polise gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Kendini yargılama ve asla kim beni kabul eder tarzı bir soru sorma. Seni gerçekten seven bir insan çıkacak ve şu an üzüldüğünle kalacaksın. Kendine güven ve başına gelen bu üzücü olayı yardım alarak hafifletmeye çalış.

0|0
    0|0
    • 17gün

inşallah dediğiniz gibi olur zor da olsa bir ihtimal:( teşekkür ederim yorumunuz için en azından şu an biraz olsun sağlıklı düşünebiliyorum

• kızlık zarı ameliyatı ol

0|0
    0|0
  • Ne denebilirki..

0|0
    0|0
  • Ölmesi gereken sana bunu yapan başını dik tut o egsin bence sen dik dur

0|0
    0|0
    • 17gün

peki güçlü olmaya çalışacağım 😔

• 17gün

Hayat güzel yaşamak güzel istersen psikologa git

• bana mesaj at hemen lütfen

0|0
    0|0
    • 17gün

şimdi gördüm istek attım

• değer mi ki iyi düşün

0|0
    0|0
  • Saçmalama ne ölmesi yaz bana.

0|0
    0|0
  • Polise şikayet et

0|0
    0|0
  • Sacmaliyosun

0|0
    0|0
    • 17gün

ne konuda?

• 17gün

Çok kötü etkilendim aşmam gerek evet farkındayım

• 17gün

Doktora gitsen?

• İlerde eşine olanları anlat sana güveniyorsa inanır zaten sana. diktirmeyle falan uğraşma bu olanlar senin suçun değil.

0|0
    0|0
    • 17gün

Bende diktirmek gibi bişey düşünmüyorum bu karşı tarafa da ilerde çok büyük ayıp olur evet suçum değil ama panik ataklarla yaşıyorum. Insanlar kızlar bile benimle tokalassin dokunsun istemiyorum 😢 inşallah dediğiniz gibi olur ilerde biri beni böyle kabul eder teşekkürler yorumunuz icin

• Piskolojik olarak rahatlamak istiiosan yardimci olayim sana. Hikayen beni cok sarsti ve bu konulara cok takildim bu aralar gecmiss olsn

0|0
    0|0
    • 17gün

teşekkür ederim buraya bile elim titreye titreye zar zor yazdım kaldı ki daha fazla konuşmak hatta bu hayatta yaşamak dahi istemiyorum sadece napabilirim o yüzden yazdim

• 17gün

çok sağolun ama yok bu konuyu konuşmaya bile korkuyorum en yakın zamanda bir psikoloğa gitmem gerek farkındayım

• 17gün

Tevbe edin durumunuzuduzeltin alla yonlin en byk tawsiem bu

• Git diktir bebeğim ya üzülme bas tekmeyi buna

0|0
    0|0
    • 17gün

diktirmek ilerde karşıma çıkan insana çok büyük ayıp olur ama son çare deneyebilirim öneriniz için teşekkürler

• 17gün

peki yakınlarda iyi bir doktor var mı diye araştırırım

• 17gün

İnternette bakarsın ya yorumlarıda var halledersin bir şekilde ne diye suçun olmamasına rağmen milletin ağız kokusunu çekesin diktir işini garantiye al gerçi bakire olmayanlarda evleniyor hemde rahat istersen birileriyle ilişkiye girmeye devam et güzelliğin varsa okuyorsanda rahatça birisini bulabilirsin ama belliki öylede bir kız değilsin o yüzden diktir dedim

Kızlar Ne Diyor 10

• Olan olmus allah onu bildigi gibi yapsin üzülme allah kadina zulmedenleri daha agir ateslere atacak. üzulme canin cok yandimi 😥😥😥😥 bir yerinde bisey varsa doktora git. ama once bir kontrol ettir kan tahilili bir hastalik kapma ihtimaline karsin.

Sonra yapman gerekenler birine söyleme diyecem ama tek basina zor kaldrman biri sana senin yannda olan biri testek versin. en guvendigin biri yok mu. ister kiz ama annene soyle ne olursa olsun anne hep en yayagara yapan insandir ama anne hep kizinn yannda olur

0|0
    0|0
    • 17gün

anlatmaya çok korkuyorum. Yasamak için de bir neden bulamıyorum. bir kaç kişi diktir diyor bu da ne işime yarar ki şu saatten sonra insan kandırmaktan başka bişey değil gibi. 18 yaşındayım yaşıtlarımdan birine dahi desem ne kadar yakın da olsam beni yargılarlar. Cunku böyle bişey aşmak için biraz büyük olmak gerek. Bu yüzden burda benden büyük bana akıl verecek insanlar vardır diye anlattım durumumu. Ki çok utangaç biriyim. Hayatta anneme böyle söyleyemem ki :(

• 17gün

Allah kul sıkışmadikca hizir gondermezmis biz senin sikstigin an gonderilen hizrlariniz oyle düşün hem muuman olmak demek yardima ihtiyac duyana yardim etmek demek. sen allahin bir kulsun allah sana doğru yolu gostersin bidahada kotu insanlara denk getrmesin inşallah kardesim

• 17gün

inşallah cümlemize

• Öncelikle düşünce şeklini ele alman gerek. Bu olayın olması senin suçun değil o halde neden sen yargılanmalısın. Asıl yargılanması gereken seni zorla bu durumun içine iten pis yobaz insanda. Bence ailene bu konuyu açmalısın kimse evladının başına böyle bir durum gelmişken onu suçlamayı düşünmez bile hadi onu bırak sen onların evladısın başına bişey gelse onların içi acır. Derhal bu pislik yavrusu hakkında suç duyurusu yapman gerektiğini düşünüyorum. Ülkenin hukuk sistemi malum fakat savaşmadıkça kadınlardan yaralanacak çok pislik var.
    Ve bir de sırf bakireliğini kaybetmiş diye bir kadınla evlenmek istemeyecek ve bu durumu anlayamayacak bir adamda da büyük bir sorunu var demektir.
    Şu sözleri unutma ;
    - Tecavüze uğrarsam insanlar "namusu kaybetti" diyeceklerdir.
    - Namusumu nasıl kaybettim?
    - Namusu vajinama kim koydu ki?
    - Tecavüze uğramanın toplumdaki namusumu kaybedeceğimi söyleyen şey patriyarkal fikirdir.
    - Şimdi herkese sormak istiyorum, toplumdaki namusu bir kadının vajinasına kim koydu?
    - Ben kendi namusumu oraya yerleştirmedim.
    - Bir kadın tecavüze uğradığında namusu kaybedecek biri varsa, bu tecavüzcüdür; tecavüze uğrayan kadın değil.

0|0
    0|0
    • 17gün

teşekkür ederim en azından şu an biraz daha sağlıklı düşünebiliyorum

• Sikayet et korkma bu senin hatan degil. Böyle birini sikayet etmezsen daha cok kisilrre aynisini yapar merak etme devlet seni korur sen hakkini savun. Lütfen korkma hemen bildir bu durum. Lütfen

0|0
    0|0
  • Ailene açıkla bu durumu il önce psikologdan yardım al srni bunun için cesaretlendirsin. Emin ol hiç bişey düşündüğün kadar ağır geçmeyecek. Sen onların evladısın. O şokla seslerini yükseltseler bile sakinliğini koru. Dua et. Allah elbet bir çıkar yol gösterir. O pisliği de şikayet etmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Vallah hayatım ya evlen onunla ya da öl

0|0
    0|0
    • 17gün

Bana özelden mesaj atsana

• 17gün

seviyen mesaj atmak için yeterli değil yazıyor. İlk kez bugün girdim siteye

• 17gün

Beni ekle

• Sen bunları yaşarken onun rahat nefes almasını mi izliceksin. Şikayetçi ol alsın cezasını hem ailende arkanda durur ilerde evlenecegin insanada anlatmak konusunda cekinmezsn. Emin ol doğru olan bu

0|0
    0|0
    • 17gün

cesaretimi toplayıp konuşamıyorum evet en mantıklısı bu ama inanın bu durumda çok zor aileyi geçtim kendine bile anlatamıyorsun öyle oluyor

• 17gün

anlayabiliyorum. Biraz sabret o cezasını çekince sen huzur bulacaksın böyle olmaz.

• Küçüksün galiba bu yüzden düşünemiyorsun benim sana tavsiyem ilk önce diyeyim bu acın asla geçmeyecek ömür boyu sürecek biraz kendine değer verir misin lütfen yaşadığın acıya bak düşündüğün şeye bak seni sırf bakiresin diye isteyen evlenen biriyle ne kadar yapabilirsin bunu kendine sor ve biri beni "kabullenir mi" ister mi gibi sözcüklerden vazgeç kabullenilecek veya edilemeyecek bişeyin yok aksine daha güçlü bir kadınsın inan bana. Diktirme sen sevdiğin insana bu durumu anlatırken bile ne zorluk çekeceksin onun bunu öğrendiğindeki acı hiçbişey senin acınla kıyaslanınca asla yalan deme ama herkesede güvenme bundan sonraki hayatın daha zor olacak tek ihtiyacın olan Allah ibadet edersen kendini daha iyi hissedersin psikoloğa git biliyorum polise diyemezsin anlıyorum seni inşallah bundan sonra mutlu olursun

0|0
    0|0
    • 17gün

şu yorumlar içinde en iyi anlayan sizsiniz beni çok teşekkür ederim okurken gerçekten çok haklı olduğunuzu anladım. Guclu durmaya çalışıyorum kimseye bişey diyemesem de. Bu siteye girene kadar intihar etmeyi bile düşündüm ve biraz olsun sağlıklı düşünebiliyorum. Tesekkur ederim yorumunuz için

• 17gün

Teşekkür ederim iyi geceler.

• 17gün

iyi geceler.

• Olan olmuş bu ülkede tecavuzun cezası zaten yok kaldı ki sevgilinmis zaten en iyisi Para bul diktir kimseye de açıklama yapmak zorunda kalmazsin ama yaşın önemli 18 den büyük musun kucuksen şikayetçi ol derim ama işte çoğunluk istemez tek care diktirmek şimdi burda sana fasa fiso yapcaklar tecavüz falan diye kabul ederim gibisinden ama pek sanmıyorum 10 talibine varsa bu sayı 3e düşer öyle dusun

0|0
    0|0
    • 17gün

diktirsem anlaşılır mı ileride benimle evlenen kisinin yuzune nasil bakarim bu konuda cidden hiçbir fikrim yok ama teşekkür ederim ben burdaki insanların da bana tavırlı konuşacağını düşünmüştüm

• 17gün

Diktirmedim bilmiyorum ama anlasilsa millet diktirir mi doktor kontrolünde anlaşılır başka türlü anlaşılmaz diye duymuştum araştır bak netten

• 17gün

peki araştıracağım

• İliskiden sonra birakti mi serefsiz?

0|0
    0|0
  • şikayetçi ol hemen korkma

0|0
    0|0
Yükleniyor...