Ölmek istiyorum artık ?

Arkadaşlar hicbisey sormayın nolur yargılamayın düşündükçe utanıyorum intihar etmek istiyorum. Ya ruh hastası bir sevgilim var ve sırf ondan ayrılmayayim diye beni taciz etti demeye çok utanıyorum ama bakireligimi aldı zorla. Benden çok güçlü karşı koyamadım ellerimi kilitledi hicbisey yapamadım o şerefsize. Suç sendeymis guvenmeseydin falan diye yargılamayin kendime çok büyük baskılar kuruyorum ölmek istiyorum. Beni ilerde kim kabul eder kim inanır böyle bişeye işin kötü kısmı ailem de öğrense eğitim hayatımı bitirir. Korkuyorum işte çok korkuyorum. Onu hukuksal yollarla halledersem herkes duyar ben bununla yaşayamam. Ya bildiğiniz iyi bir psikolog söyleyin ankarada nolur güçlü durmaya çalışıyorum. Aşırı duygusal düşünüyorum şu an birine söylesem bana kızar döver diye de korkuyorum. bir çıkış yolu arıyorum sadece kendimı düzeltmem gerek. Ve bir de son olarak Türkiye'de bu saatten sonra durumu anlatsam bile biri beni nasıl kabul eder kaldı ki çok utanırım ben diyemem de. Ölmek istemiyorum ama sanki bu saatten sonra yaşayamam gibi. Sebeplerim var nolur illa adalete teslim et demeyin arkadaşlarıma dahi bişey demeye utanıyorum. Bunun dışında aklınıza bişey geliyorsa diyin ve en önemlisi de bu saatten sonra bana pis gözüyle bakıp benimle evlenmez mi ilerde eşim? Türkiye de bu bakiyelik konusu önemli. Kaldı ki ben zevk için falan da yapmadım. Psikolojik olarak şu an berbatim sanki herkes beni yargılayacak gibi. Yine de Allaha sığınıp güç diliyorum Akıl akıldan üstündür bana bir tavsiye verin. Bide bu siteyi ilk kullanısim yorumlara cevap falan yazılıyor mu bilmiyorum. Buna göre yanlis biyere basarsam da kusura bakmayın

1|0
920

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...