Suriyeli erkekler neden pis pis bakıyor, laf atıyorlar?

Suriyeli erkekler neden pis pis bakıyor, laf atıyorlar?
Sanırsın hayatında hiç kadın görmemiş.
Birçok kez yaşadım bu olayı. Çok rahatsız edici. Benim gibi bu durumu yaşamış başka biri var mı?

0|1
21|36

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan dışı varlık çünkü onlar. Hayvanların soyundan geldiklerini düşünüyorum. O yüzden öyle değişik bakmaları normal. Sürü gibi geziyorlar davarlar.

1|1
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• . hepsi s. ref. siz. nefret ediyorum. ayni seyi yasiyorum cok sık hemde 😒

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Erkeğin suriyelisi yok sapık olanı vardır.

5|1
    1|0
  • çünkü şerefsizler..
    laf atan herkesten bir tık fazla ama..
    onlar ülkelerinde savaş varken kaçıp başka bir memlekette yaşamaktan utanacaklarına, keyif çatıyorlar..
    çünkü şerefsizler..

2|0
    0|0
  • ya kuzen bunlar azdılar iyice yakında toprak isterlerse onada şaşmayın bizim kızlarla evlenip evlenip bir sürü çocuk yapıyolar karıştı iyice ya bunlarla evlenen var mı üstüne çocuk yapan. Adam akıllı durun işte bombadan mermiden kaçtınız eyvallah geldiniz bari rahat durun... bizim ülkeye geldiler bizim türk askeride oraya gitti savaşmaya bunlarda sahilde selfie çekiniyolar ver işte bunların eline silahı yanlış yaptılar bunları almıcaklardı nankör bunlar ya

2|0
    0|0
  • Kızlarımıza da göz dikti şerefsizler

3|2
    0|0
  • Andavallar

1|0
    0|0
  • Birisini arabamı çizerken yakaladım. Neden yapıyorsun? Dedim. Bana siz Türkler bizi çok çalıştırıyor şöyle arabayı 40 yıl çalışsam alamam hırslandım çizdim dedi. Bu kadarda yüzsüzler..

2|0
    0|0
  • senin yanında tanıdığım erkek yok mu agziniburnunu kirsin o karı kılıklı serefsizlerin ordan gelmiş kaçmış burda bir yermimi kabariyo haysiyetsiz köpeğin çok sinirlendim gece gece

2|0
    0|0
  • acıyıp ülkeye aldık adamlar kızlarımıza göz koydu ısıdın eline vereceksin o. çocuklarını kazığa otutturacak sinirlendim gece gece bak...

3|0
    0|0
  • arap ırkı ne bekliyosunki allahın 125000 peygamberle adam edemediği bir toplum namussuz ahlaksız haysiyetsiz hırsız bence yaşamaları bile suç

1|0
    0|0
  • Banada tip tip bakıyolar ne bakıyon diyom kendi dilinde konuşuyo

2|0
    0|1
  • Çünkü ülkeleri darma dumanken halen karı kız pesinde kosacak kadar midesi genis insanlar.

2|0
    0|0
  • alayı adi it olduğu için

2|0
    0|0
  • Kız arkadaşımı taciz ettikleri için kavga ettim geçen bu hmk böceklerini ülkeye getireni dkmek lazım.

3|0
    1|1
  • Genelleme yapmak olmaz tanıdığım çok iyi Suriyeliler var senden benden temiz

2|0
    0|0
  • Savaştan kaçanın erkekliği burada mı aklına gelmiş?

2|0
    0|0
  • doldurdular ülkeye sanki kekolar yatmiyormuş gibi birde bunlar çoğaldı :(

2|0
    0|0
  • Beni katil mi edeceksin?

1|0
    0|0
  • Benim gözümde insan bile değiller hayvanlara bile saygım sonsuz ama o lanet olasıca suriyelilerden nefret ederim

1|0
    0|1
  • Adamların ülkesinde ki kadınları karaların içine sokmuş. Açık bir kızı görünce mal mal bakıyorlar.

2|0
    0|0
  • nerdesin bana göster doveyim samimiyim

1|0
    0|0
  • Hem savaştan kaç ulkeni terk et hemde gel burda millete sarkıntılık yap. Keseceksin bunları

2|0
    0|0
  • çünkü geneli abaza o. c

2|0
    0|0
  • Gözun kemiği yok

1|1
    0|0
  • ya şunları ülkeden sınır dışı edelim hadi refaranduma gidelim ;)

1|0
    0|0
  • Evet suruyeli kizlar. beni taciz ediyolar 😕

1|0
    0|0
  • sizi de haremlerine almak istiyorlar 2 3 tane yetmiyor

1|0
    0|0
  • Alayı totoş ondan😂

1|0
    0|0
  • onu yapan kim lütfen bul bana sıçayım bacana

1|0
    0|0
  • neyse küfür etmeycem uyarı yiyorum tekrar pislik hepsi çünkü

1|0
    0|0
  • Sen suriyelerle kafayı bozmuşsun kesin suriyeliyle evlenirsin böyle giderse dikkat et :D

2|0
    2|1
    • 16gün

Aman Allah yazdıysa bozsun😂

• 16gün

Ama öyle bir insan neyden dem vurursa o başına gelirmiş arap arap bebelerin olur benden demesi :D

• Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 20

• Kadın görmemiş gibiler. Ülkelerinde neye alışık olduklarını bilmiyorum da burayı fazla sahiplendiler.

4|1
    0|1
    • 16gün

Eksilediklerinden de anlıyoruz ki burada da varlar. Ama inatlarına benden +1 bacım 😂😄

• Dolmuşta en arkada bir yer vardı. Suriyeli cam kenarındaydı bir yanı boştu. Kaydı o yana eliyle dürttü boş yeri gösterdi.
    Diyor ki gel sıkıştırayım yavrum seni 😅😅

2|1
    0|0
  • savaştan kaça, ülkesini savunmayan adamdan ne beklersin..

2|0
    1|0
  • bir de sürü halinde gezip bakıyorlar sanki müze geziyor mk çocukları

4|2
    2|1
  • Katılıyorum ve korkuyorum

3|0
    2|0
  • Sadece Suriyeli olarak sınırlamak yanlış , bizde çok daha fazlası var☺️☺️

1|0
    0|0
  • sen bakmazsan onun baktigini da göremezsin

1|1
    6|1
    • 16gün

İnsan hisseder ya bakıldıgını öyle oluyor sonra çaktırmadan bakıyorum baktıgını yakalıyorum ya da mesela baktıgını hissetmesem de laf atanı var

• 16gün

Bu kıza sen beni ellediler desen, ellendiğin yerine dikkat etmesen ellendiğini anlamazsın der. Öyle bir mantık var hanım ablamızda 😂

• 16gün

senlik bir durum yok şimdi sen ne karisiyon

• Suriyeli olduğuna eminmisin

1|0
    0|0
  • suriyeli olmasiyla alakasi yok.

1|0
    1|0
  • erkeklerin görüşlerine bakarsak bunun ülkeyle alakası olmadıgını anlıyorum

1|0
    0|0
  • Bizim turk erkekleri farkli mi sanki hepsi ayni..

1|0
    0|0
  • Hiç yaşamadım.

1|0
    0|0
  • Buraya seks yapmaya gelmiş olabilirler. Üremeye, gözlerle tecavüz etmeye imkan olsa neyse

1|0
    0|0
  • Demek ki türk kızı beğeniyor asdfg

0|0
    0|0
  • Hiç yaşamadım bu durumu aksine göz teması kurmuyorlar denk geldiklerim. ıBu yüzden bir şey diyemem.

1|0
    0|0
  • çünkü suriyeli (ciddidegil)

1|0
    1|0
  • Türk erkekleri farklı mi asjdj

2|0
    0|1
    • 16gün

Şöyle düşün Rusya'ya tatile gitmiş türk erkeği. Onlarda aynı durumda ora da karaçarsaf var burada modern kızları görünce bakıyorlar. Gökgörmemiş de diyebiliriz

• Çünkü Suriyeliler 😒😒😒

0|0
    1|0
  • Yoo gayet iyi insanlar hiç bir terbiyesizliklerini görmedim

0|0
    0|0
  • hepsi pislik zaten.

0|0
    1|0
Yükleniyor...